Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
waw4free jest nominowane w plebiscycie Warszawiaki - "Warszawa w sieci". Prosimy o głosy. :)
reklama
reklama

ZAPACH ŚWIĄT w DK Zacisze

ZAPACH ŚWIĄT w DK Zacisze

📅 Data: 08 grudnia 2018, sobota

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, Dom Kultury Zacisze w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Blokowa 1 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
8 grudnia, sobota, godz. 10.00-15.00
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisy w DK Zacisze obowiązują na zajęcia: kusudama, witraż, florystyczne dekoracje, bajkowe ozdoby. W pozostałych zajęciach można uczestniczyć bezpłatnie, w miarę wolnych miejsc.

Święta to czas spotkań. Spotkajmy się już teraz czekając na święta na warsztatach w Domu Kultury Zacisze. Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji. Przyjdźcie też na pierniki.

Będzie pachnąco, barwnie i smakowicie. Będzie pachniało igliwiem, piernikami… Poczujecie zapach świąt.

W programie:

- Akwarelowa kartka lub prezentowy bilecik - wykorzystując tajemniczą technikę akwareli namalujecie swój własny miniobraz. Może to być zimowy pejzaż, ostrokrzew, gałązka świerku. Na tak przygotowanej kartce możecie napisać świąteczne życzenia i wysłać je do wybranej osoby. Może to być bilecik prezentowy lub wizytówka na świąteczny stół. Dla niespodziewanego gościa lub kochanej cioci. Zajęcia o godz. 10.00, 11.00, 12.30, 13.30 dla dzieci 7+, młodzieży i dorosłych. Prowadzi Ewa Ledzińska.

- Bajkowe ozdoby na choinkę dla najmłodszych - wykonacie girlandę w kształcie choinki, ozdobicie drzewko świąteczne lampkami i bombkami z papieru. Taką własnoręcznie przygotowaną dekorację powiesicie w oknie lub nad stołem. Zajęcia dla najmłodszych (4+) o godz. 10.00 i 11.00. Prowadzi Lucyna Kraśkiewicz.

- Malowane bombki na choinkę - zapraszamy do pracowni plastycznej na warsztaty malowania bombek. Wykorzystując farby akrylowe będziecie malować zaśnieżoną chatę lub zimowy krajobraz. Taka bombka z pewnością ozdobi każdą choinkę. Warsztaty w godzinach 10.00-13.00. Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzieci młodsze niż 6 lat zapraszamy wraz z rodzicami. Prowadzi Bogusława Ołowska.

- Własnoręcznie szyte ozdoby choinkowe - gałgankowe mikołajki, bombki, aniołki… Zapraszamy na wspaniałą przygodę w krainie szycia. Dzieci młodsze niż 7 lat lub niedoświadczone w zajęciach manualnych zapraszamy wraz z rodzicami. Świat gałganków można odwiedzić w godzinach 11.00-15.00. Prowadzi Dorota Koch.

- Witrażowy dzwoneczek, choinka lub kawałek zimy - na warsztaty czarowania z kolorowego szkła zapraszamy do pracowni witrażu. Poznacie tajniki powstawania witraży i stworzycie swój mały witraż. Zajęcia dla młodzieży 12+ i dorosłych. Godz. 10.00-12.30. Prowadzi Katarzyna Tumiłowicz-Piotrowska.

- Florystyczne dekoracje - gwiazda betlejemska, girlanda z szyszek, wianki i półwianki z wykorzystaniem naturalnych materiałów: gałązek igliwia, sianka, patyków, szyszek, suszonych owoców i orzechów. Porozmawiamy o tym, skąd wywodzi się tradycja zdobienia domów tymi elementami i jaka jest ich symbolika. Zajęcia dla dzieci 9+, młodzieży i dorosłych. Godz. 10.30, 12.00 i 13.30 (1.15h). Prowadzi Bożena Wiśniewska.

- Kusudama - papierowa ozdoba wykonana techniką origami. Wymaga cierpliwości i dokładności. Kusudamy wiesza się na szczęście przy różnych okazjach. W tym przypadku będą towarzyszyły nam podczas świąt. Zajęcia dla młodzieży 11+ i dorosłych. I grupa godz. 10.00-12.30, II grupa godz. 13.00-15.30. Prowadzi Urszula Duczman.

A w przerwach między warsztatami będziemy zdobić pierniki. Pachnące, świeże, domowej roboty pierniki będą do dyspozycji Waszej wyobraźni. Nadacie im barwy i wzory. Pierniki przygotuje i nauczy Was artystycznie ozdabiać Kinga Duczman.

Warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

Warsztaty realizowane w ramach:
Miejsca Aktywności Lokalnej „Szklana Góra”
projektu „Dzieciaki nie płacą” – Budżet Partycypacyjny 2018

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site