Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Fabryka Zakręconych Lizaków i spotkanie z Mikołajem w Atrium Promenada

Fabryka Zakręconych Lizaków i spotkanie z Mikołajem w Atrium Promenada

reklama
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 22 grudnia 2018

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 23 grudnia 2018

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Atrium Promenada (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Najbliższy tydzień w Atrium Promenada będzie wyjątkowo słodki! W dniach 17-23 grudnia na maluchy czeka pyszna zabawa w dekorowanie lizaków w manufakturze słodyczy. Ale to nie wszystkie przedświąteczne atrakcje, jakie centrum przygotowało dla najmłodszych. Będzie też spotkanie z Mikołajem, warsztaty dekoracji świątecznych i… słodkie upominki.
Fabryka Zakręconych Lizaków to kolejna wyjątkowa propozycja Atrium Promenada w ramach grudniowych atrakcji, jakie warszawskie centrum zaplanowało na przedświąteczny czas. Ta kraina słodkości zapewni atrakcje nie tylko dla dzieci. Wszyscy miłośnicy słodyczy będą mogli wziąć udział w warsztatach dekorowania lizaków. Każde dziecko może zostać pomocnikiem elfów pracujących w manufakturze i własnoręcznie stworzyć przepiękny prezent, dekorując zapakowane świątecznie lizaki w mikołajkowych kształtach.
W okresie przedświątecznym nie może zabraknąć tradycyjnego spotkania ze Świętym Mikołajem, który – jak wiadomo – przynosi grzecznym dzieciom wymarzone prezenty. Niecierpliwie oczekiwany przez maluchy gość z dalekiej Laponii odwiedzi centrum 22 grudnia i zapozuje z dziećmi do pamiątkowych zdjęć.
W ostatni weekend przed Świętami (22-23 grudnia) w gwiazdkowo zaaranżowanej przestrzeni Atrium Promenada pojawi się stanowisko dekoracji świątecznych. Najmłodsi goście centrum stworzą autorskie ornamenty, które będą mogli zabrać ze sobą do domu, by przybrać nimi potem choinkę.
- W Atrium Promenada będzie można poczuć magiczną atmosferę Świąt jeszcze przed ich nadejściem. Aby wyczarować świąteczny nastrój i umilić klientom zakupy, przygotowaliśmy piękne dekoracje centrum w postaci zimowej iluminacji inspirowanej motywem podróży. Zadbaliśmy też o to, by grudzień obfitował w liczne atrakcje w świątecznym klimacie. W tym tygodniu zapraszamy najmłodszych do dekorowania lizaków w fabryce słodyczy. Nasze przedświąteczne propozycje to przede wszystkim świetna zabawa dla małych artystów, ale również kreatywny sposób spędzenia czasu rodziców ze swoimi pociechami – mówi Tomasz Hofman, dyrektor Atrium Promenada.
Fabryka Zakręconych Lizaków w Atrium Promenada będzie działać w dniach 17-23 grudnia w tygodniu w godzinach 14.00 do 20.00, a weekend od 12:00 do 20:00. Spotkanie z Mikołajem odbędzie się 22 grudnia w godzinach 12:00-20:00.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: dla dzieci inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę