Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Pan Wigwam gra "Wesele"

Pan Wigwam gra "Wesele"

reklama
data Data: 13 stycznia 2019, niedziela

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Piwnica na Wójtowskiej, Zakroczymska 11 (pokaż na mapie)
Opti Taxi


płatne To wydarzenie jest płatne, ale tanie! ;-)

rejestracja Na wydarzenie obowiązuje rejestracja za pomocą formularza umieszczonego poniżej.
Wesele to stara, świecka tradycja, a w Polsce to już w ogóle! Kto był na weselu ten wie, o co chodzi. Wszechobecna wielopokoleniowa euforia uruchamia festiwal szczerości i dlatego wesele to niezwykle wdzięczny temat do improwizowania.

Nasz spektakl będzie również nawiązywał do kultowego "Wesela" Wyspiańskiego z okazji przypadającej 15. stycznia 150 rocznicy urodzin wybitnego polskiego twórcy.

Na czym z grubsza polega wesele?
Ano po uroczystej ceremonii ślubnej przy wyjściu z kościoła młoda para dostaje najpierw znienacka ryżem między gały, a potem szybki rzut welonem i muchą w tłum starych panien i kawalerów. Kiedy już wjedziesz do sali, gdzie kilkanaście lat wcześniej świętowałeś pierwszą komunię, wszystko idzie jak z płatka: flaczki, lufa, kotlet, lufa, "gorzko", lufa, potem oczepiny, zbieranie pieniążków do koszyczka, a wreszcie, gdy "kulturalni" idą do domu zaczyna się taniec chochoła w wykonaniu pijanych starych kawalerów, których nikt nie chce.

Wreszcie upragniona noc poślubna, po której pan młody dostaje z poranną kawką rachunek opiewający na 10 kafli. No to miałeś chamie złoty róg...

Zapraszamy do wspólnej zabawy :)

Zapraszamy 13.01 do Piwnicy na Wójtowskiej (Zakroczymska 11) na godz. 19.00.

Bilety: 10 zł

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 3 + 6 =


(dobrowolne, nieobowiązkowe, ale zachęcamy ;-))


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia.
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free, informujemy, że Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z siedzibą: 00-672 Warszawa, ul. Piękna 68, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
dodaj swoje wydarzenie


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site