Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
reklama
reklama

Bezpłatny seans filmowy dla dzieci w ramach BP 2019: CHŁOPIEC Z BURZY

Bezpłatny seans filmowy dla dzieci w ramach BP 2019: CHŁOPIEC Z BURZY

reklama
data Data: 24 stycznia 2019, czwartek

godzina Godzina rozpoczęcia: 18:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Ursynów, Multikino Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 60 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
24 STYCZNIA (czwartek), godz. 18.00, CHŁOPIEC Z BURZY, reż. Shawn Seet, scen. Justin Monjo. Wstęp na podstawie bezpłatnych kart.

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film CHŁOPIEC Z BURZY, w terminie 18 – 20 STYCZNIA wyślij zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl. W tytule e-maila wpisz CHŁOPIEC oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ. Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 21 stycznia otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę. Nie zostałeś wylosowany? 23 stycznia sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 23 stycznia od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

UWAGA!
1. E- mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.
2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jednego e-maila. W przypadku wysłania więcej niż jeden e-mail, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.
3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Bezpłatne Seanse Filmowe dla dzieci, pokaz filmu pt. Chłopiec z burzy w dniu 24.01.2019 r.
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
dodaj swoje wydarzenie


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site