Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Blues&Rock Jam session. Gość specjalny: Michał Sołtan

Blues&Rock Jam session. Gość specjalny: Michał Sołtan

reklama
📅 Data: środa, 06 lutego 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Worek Kości, ul. Bagatela 10 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Jam session dla amatorów i początkujących muzyków!
Zapraszamy miłośników bluesa i rocka do wspólnego grania i słuchania w klimatycznym Worku Kości! Gramy od 20.00 do północy!
Tym razem gościmy znakomitego wokalistę i gitarzystę, Michała Sołtana, który będzie Wam towarzyszył na scenie przez cały wieczór.

Michał Sowa, dobrze znany bywalcom Worka akustyk i muzyk, zadba o Wasze nagłośnienie i komfort na scenie. Do Waszej dyspozycji mamy: wzmacniacze gitarowe szt.2, 1 basowy, 1 zestaw perkusyjny (2 tomy), pianino, mikrofony (klips) do dętek i na statywie.

Michał Sołtan – gitarzysta, kompozytor, wokalista, multiinstrumentalista, edukator i performer. Związany twórczo z Warszawą i Sopotem. Członek Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego. Jest absolwentem Wydziału Jazzu Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Studiował Muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. Lider zespołu Imagination Quartet, z którym grał koncerty na festiwalach jazzowych w Chinach, Niemczech, Danii i Polsce, prezentując autorskie kompozycje. Z zespołem wydał dwie płyty „IQ” 2011 r. oraz „Mallada” 2015 r. Jest współtwórcą poniedziałkowych Funk & Jazz Jam Session w warszawskim klubie Worek Kości. W 2015 roku rozpoczął solowe eksperymenty z Loop Station. Od początku 2016 roku zorganizował przez swoją firmę Soltan Art Group prawie 50 warsztatów „Uwolnij muzykę”, oraz zagrał blisko 100 koncertów, na których można usłyszeć m.in. single „Pan Sowa” czy „Najlepiej”. Obydwa single prezentowane były w wielu stacjach radiowych, m.in. Trójce, Tok FM, Polskim Radiu Program 1, Radiu Gdańsk, Radiu RDC, RDN Małopolska i wielu innych.
Zagrał supporty przed Melą Koteluk, Lao Che czy Smolik/Kev Fox, wziął udział w Must Be The Music 9 zdobywając 4xTAK od jury, grał na festiwalach Tarnów Polskiej Piosenki, w Muzeum Polskiej Piosenki w Amfiteatrze w Opolu, Teatrze Szekspirowskim, Teatrze BOTO i wielu innych. Wraz z Magdaleną Jankowską stworzył performance „MaloGranie”, podczas którego komponuje muzykę na żywo do malowanego obrazu. Pod koniec 2016 roku założył kanał „Muzyk w formie” na YT, poświęcony związkom muzyki, sztuki i sportu, na którym zaprasza do rozmowy, wspólnego muzykowania i trenowania znanych i mniej znanych twórców i ludzi kultury. Współtwórca Quality Jazz Live!, koncertów jazzowych, które odbywają się w legendarnym Quality Studio w Warszawie.
Michał Sołtan zakwalifikował się do dziesiątki debiutantów na 55 KFPP w Opolu 2018 r. 8 czerwca w ramach Koncertu "Debiuty" w TVP 1, zaśpiewał swoją autorską piosenkę "Dzieje się" z płyty "MaloGranie".

Cocktail Bar Worek Kości, lokal dla Gości 18+
ul. Bagatela 10, Warszawa
start godz. 20.00
Wstęp wolny. Rezerwacje miejsc siedzących: telefon 783 666 868 (w godzinach pracy klubu od godz. 17.00, od poniedziałku do soboty).
Ilość miejsc ograniczona przestrzenią Worka i bezpieczeństwem Gości. Klub mieści maksymalnie 130 osób (siedzących i stojących łącznie).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę