Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Joanna Lewandowska - Dojrzewanie - koncert + premiera teledysku

Joanna Lewandowska - Dojrzewanie - koncert + premiera teledysku

reklama
data Data: 16 lutego 2019, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Białołęka, Elektronowa 10 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Zapraszamy na koncert Joanny Lewandowskiej DOJRZEWANIE, połączony z premierą teledysku do utworu TWOJA MIŁOŚĆ w reżyserii Olgi Czyżykiewicz.

WSTĘP WOLNY!

DOJRZEWANIE to fascynująca muzyczna opowieść o życiu we wszystkich jego barwach i odsłonach. Większość utworów wchodzących w skład koncertu pochodzi z najnowszej, piątej już płyty Joanny Lewandowskiej “NIEBO DLA ZŁODZIEJEK”, na której znalazły się nowe aranżacje utworów Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego czy Andrzeja Poniedzielskiego, a także nowe, autorskie propozycje artystki. Joannie towarzyszyć będzie Paweł Stankiewicz - kompozytor, aranżer, autor tekstów, producent muzyczny, wirtuoz gitary.

Joanna LEWANDOWSKA to wokalistka i aktorka współpracująca z wieloma teatrami, na stałe związana z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie. Laureatka wielu znaczących festiwali, m.in stypendium im. Marka Grechuty dla najbardziej obiecującego młodego artysty na 42 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie (2006) i Grand Prix, nagroda publiczności i nagroda ZASP-u za największą indywidualność festiwalu „Tańczące Eurydyki” w Zielonej Górze. (2006).

Jeden z najpotężniejszych głosów kobiecych, doceniany zarówno w Polsce jak i na świecie. W środowisku artystycznym jej nazwisko to synonim profesjonalizmu. Nagrała pięć płyt solowych: “Najwcześniej Później” (2006), “Moje Podwórko” (2007), “Taka Itaka” (2014), “Mężczyźni mojego życia – Marek G. z Krakowa” (2016) i ostatnia „Niebo dla Złodziejek” w 2018. Brała udział w wielu spektaklach muzycznych, m.in. „Reinkarnacje – Pamięci Grzegorza Ciechowskiego” 43. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie (2010), „Pocałujcie mnie wszyscy w odbiornik” (2013) czy „Tuwim dla dorosłych” (od 2011) oba w Teatrze Muzycznym Roma, w międzynarodowym projekcie „Karuzela” (2011) oraz benefisach np. Ireny Santor, Jerzego Satanowskiego, Andrzeja Poniedzielskiego.

Muzykę którą uprawia nazywa POJAZZJĄ – to połączenie dobrego tekstu z muzyką improwizowaną. Jej interpretacje burzą emocjonalny spokój słuchacza i każą usłyszeć wiele myśli od nowa. Swym potężnym głosem, aranżacjami i głębią przekazu porusza każdą publiczność. Spaja ona dwa, zdawałoby się odległe światy: muzyki improwizowanej oraz ważnego, mądrego tekstu. Pojazzja - mariaż tych dwóch sfer otwiera nowe spojrzenie na pozornie znane piosenki.

Więcej informacji o artystce:
YouTube: link
Facebook: link
www: link

***

Koncert Joanny Lewandowskiej DOJRZEWANIE stanowi inaugurację projektu KONCERTY NA E10.

KONCERTY NA E10 to przestrzeń, w której dobra muzyka spotyka się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem. To miejsce na kulturalnej mapie Warszawy, w którym każdy poszukiwacz muzycznych wrażeń znajdzie coś dla siebie, a każdy artysta może liczyć na pełną inspiracji przestrzeń.

Projekt KONCERTY NA E10 to inicjatywa Centrum E10 i Społeczności Chrześcijańskiej Północ w Warszawie, największego w Polsce kościoła ewangelicznego. Jesteśmy chrześcijanami, żyjemy we współczesnym świecie. Pracujemy, uczymy się, chodzimy do kina, interesujemy się polityką i sztuką, angażujemy się w życie naszej dzielnicy i miasta.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site