Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Karnawałowe maski i smoki z odzysku

Karnawałowe maski i smoki z odzysku

reklama
data Data: 24 lutego 2019, niedziela

godzina Godzina rozpoczęcia: 12:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Centrum Praskie Koneser (pokaż na mapie)
Opti Taxi
23-24 lutego Strefa Młodego Konesera i Siała Baba Mak zapraszają dzieci (w wieku 6-12 lat) na warsztaty tworzenia figur fantastycznych zwierząt, które mogą służyć jako ozdoba na balu, zabawka, latawiec. 🐭🐱🐹🐰🐻🐼🐮🐷🐯🐵🐸🐤

WSTĘP WOLNY / ZAPISY w linkach poniżej (liczba miejsc ograniczona)
Lokalizacja: Pasaż Konesera, lokal 28

Zapraszamy na warsztaty twórcze dla dzieci inspirowane tradycjami noworocznym i karnawałowymi różnych kultur. Podczas zajęć wykonamy figury fantastycznych zwierząt, które mogą służyć jako ozdoba na balu, zabawka, latawiec. Znajdą się wśród nich m.in. ruchomy smok, wzorowany na figurach pojawiających się podczas obchodów chińskiego Nowego Roku, latające ryby i inne fantastyczne stwory według pomysłów uczestników. Będziemy robić także papierowe maski zwierząt, wzorowane na znanych z tradycji weneckiego karnawału. Wszystkie mogą być modyfikowane przez uczestników według własnych wyobrażeń radosnej zabawy, nowego początku, święta. Do wykonania tych rzeczy posłużą nam rozmaite odpady: rolki po papierze toaletowym, opakowania po jajkach, stare gazety. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Drodzy uczestnicy warsztatów! Prosimy zbierajcie i przynieście na warsztaty: rolki po papierze toaletowym i te większe po ręcznikach papierowych opakowania po jajkach

Zapraszamy!

Grupa wiekowa 6-12 lat

Czas trwania warsztatu: 2 h.

🐼🐮🐯Zapisy na sobotę 12:00: link

🐼🐮🐯Zapisy na niedzielę 12:00: link

Drodzy rodzice! W związku z ograniczoną liczbą miejsc na warsztatach bardzo prosimy Was o wcześniejszą informację, jeśli z jakiegoś powodu Wasze dzieci nie będą mogły w nich uczestniczyć. Pozwólmy skorzystać innym dzieciakom! Informujemy również, że osoby, które nie pojawią się na warsztatach i nie uprzedzą nas o tym wcześniej, będziemy zmuszeni usuwać ze wszystkich przyszłych list.

Prowadzący:
Julia Pańków, dziennikarka, rękodzielniczka, prowadzi warsztaty twórcze dla dzieci i dorosłych, opierając się w dużej mierze na recyklingu. Specjalizuje się w takich technikach jak makrama, origami, wyplatanie z koralikami, papieroplastyka, techniki łączone.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site