Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
reklama
reklama

Transhumanizm w Warszawie marzec 2019

Transhumanizm w Warszawie marzec 2019

reklama
data Data: 23 marca 2019, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 17:30

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Klub Ksiegarza, Rynek St. Miasta 22/24 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Zapraszamy na otwarte spotkanie transhumanistów w Warszawie. W planach jak zawsze wykład, networking i dyskusje zarówno naukowe jak i RPGowo SFowe przy piwku i kawie ;)

Tym razem w ramach naszego cyklu spotkań "Transhumanizm w Warszawie" zapraszamy na wykład "Homo Urbanus czy Techno Sapiens, czyli jak i dlaczego można nazwać człowieka współczesnego?" który zostanie wygłoszony przez Alinę Bondur z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Czego możemy się spodziewać po wykładzie? Oddajemy głos naszej Prelegentce:

"Czy jesteście pewni że dobrze definiujecie zjawiska naturalne i sztuczne? Jaka jest między nimi różnica?
Na tym wykładzie wyjaśnimy sobie swoją aktualną pozycje w świecie zarówno z perspektywy substratu biologicznego jak i systemu kulturowego i technologii, porozmawiamy o imperatywie hedonistycznym i niektórych jego bioetycznych paradoksach, prawach i relacjach człowieka i innych organizmów żywych ze strony naukowej."

Alina Bondur - studentka Biologii organizmów w ramach Studiów Matematyczno-Przyrodniczych przy Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od kilku lat zajmuje się popularyzacją nauki.
Wcześniej studiowała w Finlandii, Rosji, Ukrainie. Prowadziła badania mutualizmu w dżungli pierwotnej (Borneo, Malezja) w ramach Tropical ecology field course. Na razie interesuje się modelowaniem procesów ewolucyjnych, działaniem różnych substancji na zdolności kognitywne człowieka i jego percepcję świata, syntezą nauki, technologii i humanistyki.

Poza wykładem możecie spodziewać się uaktualnianych informacji o wszystkich inicjatywach organizowanych przez Stowarzyszenie Transhumanistyczne m in konferencjach, periodyku transhumanistycznym, sesjach rpg czy wikiparty.

Polecamy zarezerwować dla nas resztę wieczoru ponieważ po spotkaniu zawsze wybieramy się na afterparty gdzie toczą się najintensywniejsze dyskusje;)

Biorąc pod uwagę zróżnicowanie naszego środowiska zarówno politechnik, humanista, artysta czy po prostu fascynat znajdzie kogoś do pogadania, więc zapraszamy i mamy nadzieję do zobaczenia:)
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
dodaj swoje wydarzenie


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site