Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Szukając wrażliwości - wieczór poetycki

Szukając wrażliwości - wieczór poetycki

reklama
📅 Data: środa, 24 kwietnia 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Marszałkowska 81, lokal 20 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
SENSytywni.pl - Rozmawiamy!
Na dialog ze sztuką zaprasza:
Alicja Kuczyńska-Krata
z wdzięcznością za zaproszenie i organizację spotkania dla
Fundacji i Galerii METAMORFOZY
Wstęp - wolny.

SZUKAJĄC WRAŻLIWOŚCI - wieczór poetycki
PROGRAM WIECZORU:

1. Wprowadzenie: „SENSytywni.pl” - projekt społecznościowy, który inicjuje dialog, inspiruje do odkrywania i umacniania wrażliwości jako źródła empatycznych relacji. Kilka słów o tym projekcie powie pomysłodawczyni Alicja Kuczyńska-Krata.

2. Szukając wrażliwości: prezentacja pierwszej książki wydanej w ramach projektu SENSytywni.pl pt. „Obrazy poruszone słowami”, Wydawnictwo Difin, Warszawa 2018. W klimat tomiku wprowadzi autorka Alicja Kuczyńska-Krata.

3. „Obrazy poruszone słowami”: Wiersze z albumu zaprezentuje para aktorsko-wokalna: Kasia Syguła i Rafał Kucharski. Odbędzie się też pokaz slajdów z obrazami Mariusza Zdybała, które znalazły interpretacje w poezji Alicji Kuczyńskiej-Kraty.

4. Bliżej siebie w spotkaniu ze sztuką – echa wrażliwości: Dobrowolna wymiana uczuć i myśli o tym co niosą, co otwierają, jakie refleksje wywołują obrazy i wiersze. Rozmowy z udziałem Uczestników Wieczoru prowadzić będzie Alicja Kuczyńska-Krata.

Alicja Kuczyńska-Krata
Empatyczny mediator, trener uważnej komunikacji, terapeuta relacji. Prezes Zarządu Fundacji MEDIARE, wykładowca akademicki. Pomysłodawczyni i realizatorka projektu SENSytywni.pl. Moderator twórczych procesów. Kocha ludzi i kontakt z nimi - rozmowy, które łączą. Autorka wielu publikacji dotyczących związków, komunikacji w duchu dialogu, pokojowego rozwiązywania konfliktów. Wielokrotny gość audycji radiowych i telewizyjnych. Na co dzień praktykuje komunikację empatyczną, uważność, medytację w ruchu i kontakcie z przyrodą. Fascynuje ją taniec spontaniczny. Uwielbia procesy twórcze. Pracuje z zaangażowaniem i pasją. Pisze wiersze inspirując się doświadczeniami wyniesionymi z wielu lat pracy w obszarach relacji międzyludzkich.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.