Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Sztafeta Miłosierdzia

📅 Data: niedziela, 28 kwietnia 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Skwer Anny Kowalskiej (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


BIEGIEM PODARUJ KSIĄŻKĘ!!! 🏃💪📚
Uczestnicy Sztafety Miłosierdzia nie będą biegać sami: przy kolejnych stacjach będą dołączać do nich pozostali uczestnicy, aby na mecie mogli znaleźć się wszyscy. Zwycięża każdy uczestnik, który osiągnie metę, bo tylko działając wszyscy razem, tworzymy zwycięską drużynę, która może zmienić rzeczywistość.

⏳Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia w Niedzielę Miłosierdzia na dwóch warszawskich skwerach położonych w centrum miasta: skwerze Anki Kowalskiej oraz skwerze Bohdana Wodiczko. Rejestrację zespołów uczestników rozpoczniemy o godz. 12.30, natomiast sam bieg zaczniemy o godz. 13.00. Podczas rejestracji każdy uczestnik otrzyma bransoletkę oraz numerek biegacza, który przyczepi do koszulki. Prosimy zgłaszające się zespoły o zabranie ze sobą dowolnego elementu garderoby, który nawiąże do rodzaju wykonywanej działalności wolontariackiej.

⌛Wydarzenie zakończy się piknikowym finałem na dziedzińcu Centrum Myśli Jana Pawła II. Tam zmierzymy, jak duży stos książek wspólnie zebraliśmy i jak wiele dobra przekażemy dalej. Podczas pikniku odbędą się także gry zespołowe, a zespoły zaprezentują krótko swoją działalność i zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia. Na dziedzińcu stanie ponadto wielka ściana myśli, do której uczestnicy będą mogli przywiesić kartki ze swoimi przemyśleniami na temat wolontariatu i wspólnie stworzyć mapę wartości i planów na przyszłość🏆🏆🏆

ZAPISY i regulamin na stronie wydarzenia (link poniżej).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: dla dzieci sport inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę