Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Wiosenne Wietrzenie Szaf

Wiosenne Wietrzenie Szaf

reklama
📅 Data: sobota, 27 kwietnia 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Cafe PoWoli, Smocza 3 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą wymienić swoją garderobę na wiosenne wietrzenie szaf :) W trakcie będzie można wymienić swoja garderobe oraz niezbędne dodatki dla siebie i swoich dzieci. Przyniesione rzeczy kładziemy na stoły i korzystamy z nich wszyscy. To nie jest wymiana 1:1!

Masz ubrania których już nie nosisz, zabawki którymi już nie bawi się Twoje dziecko? To doskonała okazja na podarowanie im nowego życia!

Na czym to będzie polegać?
Na stoły kładziemy wszystkie przyniesione rzeczy, w momencie trafienia na kupę tracą one właściciela. Może więc wziąć je każdy W zamian ze stery można zabrać tyle rzeczy ile nam się spodoba. Rzeczy przynosimy czyste, bez dziur - takie , jakie sami byśmy chcieli jeszcze założyć. Myślimy o innych, nie zgarniamy dla siebie wszystkiego.

Przyjdź nawet jeśli nie masz do przyniesienia nic w zamian i skorzystaj z przyniesionych przez innych rzeczy. Nie zapomnij wziąć pustej torby ze sobą :)

Masz rzeczy którym chcesz podarować nowe życie, a nie nie możesz przyjść na wydarzenie? Przynieś je do nas wcześniej w godzinach pracy naszej kawiarni - my wyłożymy je w sobotę na stoły .

W trakcie będzie można u nas napić się pysznej kawy, zakupić pyszne ciasto bądź desery i podziwiać mural przedstawiający przedwojenną Wolę - skrzyżowanie Towarowej i Chłodnej . ;)

Przyjdź i zobacz, czym Cię zaskoczymy.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: targi inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę