Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Piknik Poznaj Dobrą Żywność

Piknik Poznaj Dobrą Żywność

reklama
📅 Data: sobota, 11 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Puławska 266 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Po raz kolejny zapraszamy na Piknik Poznaj Dobrą Żywność, który odbędzie się 11 maja 2019 r. na terenie Wyścigów Konnych Służewiec.

Piknik Poznaj Dobrą Żywność jest świętem polskiej żywności wysokiej jakości. Podczas pikniku zaprezentowana zostanie żywność z wielu regionów Polski. Pokazując piękno i różnorodność naszej historii i dziedzictwa kulinarnego. Nie zabraknie również produktów wytwarzanych w systemach jakości takich jak: produkty ekologiczne, produkty z oznaczeniami PQS, QAFP, Jakość i Tradycja oraz produkty regionalne.

Piknik Poznaj Dobrą Żywność to nie tylko degustację, lecz także warsztaty wypieku chleba z najwyższej jakości zbóż, produkcji wędlin, potrwa z wieprzowiny i zdrowego i bezpiecznego grillowania. Kiełbasa biała z Wielkopolski, kiełbasa śląska, kiełbasa bieszczadzka to tylko niektóre rodzaje wędlin wieprzowych które będzie można spróbować, a także dowiedzieć się więcej na temat produkcji oraz historii regionu z których pochodzą te wybory. Nie zabraknie kół gospodyń wiejskich, jak i najlepszych szefów kuchni.

Polską kuchnie charakteryzuje różnorodność i dbałość o wysoką jakość. Warto 11 maja 2019 r. spotkać się z producentami, spróbować ich produktów i wysłuchać ich historii. Razem dbajmy i pielęgnujmy polską żywność!

Projekt sfinansowano ze środków Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego i Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: targi inne
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę