Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

OS.SO // Mountain Lakes - koncert w Pogłosie

OS.SO // Mountain Lakes - koncert w Pogłosie

reklama
📅 Data: niedziela, 26 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Pogłos, Burakowska 12 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


W niedzielę, po gorącym weekendzie zapraszamy do Pogłosu na kojący zmysły, klimatyczny wieczór z muzyką dwóch składów: Mountain Lakes i OS.SO.

Indie, elektronika, ambient to klimaty, które 26 maja będzie można usłyszeć na scenie klubu.

Zagrają:

OS.SO – kompozytorka, autorka tekstów, multinstrumentalistka. Jej głównym instrumentem jest gitara basowa, ale gra też na pianinie, perkusji, gamelanie (indonezyjskich idiofonach) i śpiewa, Tworzy scenariusze do swoich teledysków i zajmuje się ich reżyserią.

Najnowszy singiel OS.SO „Excuses” został wydany w ramach projektu Kayaxu dla młodych artystów My Name is New, piosenki można posłuchać na playliście MNIN na Spotify. Teledysk do „Exscuses” znalazł się także na oficjalnym kanale You Tube wytwórni.

W sierpniu ukazał się debiutancki mini album OS.SO, dostępny w streamingu i w formie CD.

Twórczość OS.SO to nastrojowe brzmienia, intymne opowieści, wprowadzające w melancholijny, pełen zadumy świat. Nieoczywista rytmika łączy się tu z melodyjnym wokalem, a całość dopełniają teledyski, inspirowane filozofią, literaturą i sztuką. Wszechstronność, spojrzenie na rzeczywistość z różnych perspektyw i synkretyzm to klucze do tych muzycznych historii.

---

Mountain Lakes to polsko-brytyjskie trio grające muzykę elektroniczną. Zespół powstał w 2013 roku, kiedy Wayne podczas swojej kilkumiesięcznej wędrówki po Europie trafił do Warszawy i postanowił tam zostać na dłużej . Szybko zaczął szukać osób, z którymi mógłby rozwijać swoje muzyczne pomysły i dzięki ogłoszeniu w internecie, poznał Joannę.

W 2014 roku nagrali razem EPkę zatytułowaną "Eyesore" składającą się z kompozycji Wayne'a z delikatnymi wokalami Joanny. Wkrótce potem zaczęli rozglądać się za kolejnymi członkami zespołu. Joanna zaprosiła na jedną próbę swojego znajomego gitarzystę i to był strzał w dziesiątkę. Kuba szybko dołączył do zespołu i razem zaczęli pracować nad nowym materiałem już jako trio.

Mountain Lakes w obecnym składzie gra od 2015 roku, a od 2016 aktywnie koncertują. Występowali m.in. w Warszawie, Krakowie, oraz w Kairze, a w 2018 roku wzięli udział w Festiwalu Fama. Oprócz pierwszej EPki wydali także kilka singli, a obecnie pracują nad materiałem na kolejne EP.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę