Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Bezpłatny warsztat "Kobieca furia. Jak się zrozumieć i porozumieć?"

Bezpłatny warsztat "Kobieca furia. Jak się zrozumieć i porozumieć?"
📅 Data: czwartek, 23 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:30

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, ul. Marywilska 44, Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
   udostępnij tweetnij wykop
reklama


Zapraszamy na trzeci warsztat z cyklu „Fajny czas Mamy” organizowany przez spółkę MARYWILSKA 44. Warsztat pn. „Kobieca furia. Jak się zrozumieć i porozumieć?” odbędzie się w czwartek, 23 maja w godz. 10:30-12:30 w sali zabaw FIGLARIUM na ternie Centrum Handlowego MARYWILSKA 44.

Udział w warsztacie jest bezpłatny – wymagana jest wcześniejsza rejestracja mailowa pod adresem: [email protected].

Warsztat pt. Kobieca furia. Jak się zrozumieć i porozumieć? poprowadzi:
Monika Kurdej – empatyczna psychodietetyczka, trenerka oddechu i kobiecej złości, blogerka Zasmakuj w życiu (link, prowadząca własną praktykę psychodietetyczną i pomagająca zapracowanym i zmęczonym kobietom wyglądać i czuć się dobrze. Autorka poradnika przeciwko świątecznemu objadaniu się „Przygotuj się na pokusy” oraz publikacji „Pokonaj wieczorne ciśnienie na jedzenie”, współautorka książki „W realu i w sieci” oraz „Cała prawda o kobietach”, ekspertka „Pytania na śniadanie” i magazynu „Money. To się liczy”.

Zagadnienia poruszane podczas warsztatu dotyczyć będą kobiecej emocjonalności. W dzisiejszych czasach kobiety czują permanentne napięcie emocjonalne, na które wpływają szybkie tempo życia, natłok wielu codziennych spraw i obowiązków, rozdarcie pomiędzy potrzebą realizacji siebie, a „poświęcania” się dla dzieci, rodziny, męża… Trudno jest w tym wszystkim odnaleźć siebie, ogarnąć swoje myśli, uczucia, emocje oraz reakcje na nie.

Warsztat „Kobieca furia. Jak się zrozumieć i porozumieć?” ma pomóc uczestniczkom spotkania poznać przyczyny i źródła kobiecej emocjonalności – również tej nadmiernej oraz dostarczyć sposobów na panowanie nad nimi.

Podczas warsztatu Monika Kurdej przeprowadzi uczestniczki przez proces rozpoznawania uczuć i docierania do autentycznych potrzeb – własnych i cudzych. Aby to się stało, wprowadzi do codziennego słownika uczestniczek niezbędne słowa. Przecież rzeczy, o których się nie mówi nie istnieją. A te, o których mówi się źle, istnieją w swoim krzywym wymiarze. Warto mieć tego świadomość i wiedzieć, jak radzić sobie z realnymi trudnościami w relacjach. Nie tylko słowem, ale właściwymi działaniami.

Warsztat dedykowany jest wszystkim kobietom. Można w nim uczestniczyć razem ze swoimi dziećmi. W trakcie trwania spotkań dzieci będą miały możliwość bezpłatnego korzystania z sali zabaw FIGLARIUM.

Kiedy: 23 maja 2019 r. godz. 10:30-12:30
Gdzie: Centrum Zabaw FIGLARIUM – hala F lokal 004 w Centrum Handlowym MARYWILKSA 44, Warszawa, ul. Marywilska 44
WSTĘP WOLNY – warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja mailowa: [email protected]
Liczba miejsc ograniczona.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Białołęka lub w kategoriach: warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę