Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Konferencja Responsible Business For Humanitarian Emergencies - Odpowiedzialny biznes w sytuacjach kryzysów humanitarnych

Konferencja Responsible Business For Humanitarian Emergencies - Odpowiedzialny biznes w sytuacjach kryzysów humanitarnych
📅 Data: wtorek, 11 czerwca 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Nadarzyn, al.Katowicka 62 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
   udostępnij tweetnij wykop
reklama


Konferencja Responsible Business For Humanitarian Emergencies - Odpowiedzialny biznes w sytuacjach kryzysów humanitarnych - 11 czerwca 2019 godz. 9.00-17.00 podczas Międzynarodowych Targów Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej Warsaw Humanitarian Expo.

Program konferencji zakłada organizację panelu wysokiego szczebla oraz trzech paneli tematycznych. Zakres merytoryczny jest zróżnicowany – tematyka paneli obejmuje problematykę aktywności przedsiębiorstw w krajach objętych kryzysem i sytuacjach pokonfliktowych (w tym aspekty etyczne), rolę nowych technologii w niesieniu pomocy humanitarnej oraz rolę sektora zdrowotnego w sytuacjach kryzysowych. Do udziału w każdym z paneli zaproszeni zostali eksperci w danej dziedzinie. Propozycje zostały pomyślane tak, aby zintegrować ze sobą praktyków środowiska biznesu, sektora społecznego oraz organizacji międzynarodowych.

Warsaw Humanitarian Expo jest inicjatywą unikalną i pionierską w Europie Środkowo-Wschodniej pozwalającą na zaprezentowanie oferty produktowej, która może być wykorzystana w działaniach humanitarnych i rozwojowych. Udział w EXPO stworzy niepowtarzalną szansę na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami organizacji polskich i międzynarodowych, które zajmują się organizacją działań pomocowych. Zapoznacie się Państwo z możliwościami, procedurami i zasadami udziału w zamówieniach organizacji międzynarodowych oraz pozarządowych organizacji pomocowych, co niewątpliwie stworzy szansę na zaistnienie biznesu w olbrzymim sektorze działającym na rzecz pomocy humanitarnej i rozwojowej.

Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz
Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.

Rejestracja oraz program wydarzenia >> link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: targi wykład


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę