Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Bezpłatne konsultacje terapeutyczne dla par

Bezpłatne konsultacje terapeutyczne dla par

reklama
📅 Data: poniedziałek, 27 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Aleje Ujazdowskie 16 m 58 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Wiosna w pełni. To czas wzrostu i rozkwitu, jeśli czujesz, że w Waszej relacji coś się blokuje, coś przeszkadza, coś uwiera, może czas się tym zająć?
Kiedy warto przyjść na terapię dla par?

Jeśli macie trudności w relacji. Trudno wam się dogadać. Awantury są w kółko na ten sam temat i nie widać żadnego rozwiązania. Nie jesteście pewni, czy chcecie być razem lub po prostu chcecie lepiej poznać swoją relację, zapraszam na konsultacje dla par. W trakcie spotkania możesz dowiedzieć się na czym polega psychoterapia oraz omówimy potencjalne kierunki pracy.

Dlaczego warto przyjść na terapię?

Dla wielu osób trudne jest by przyjść na terapię, bo to wiąże się z obawą, że coś jest ze mną bardzo nie tak. Przyjrzyjmy się temu.
Jeśli ktoś złamie rękę to bez wahania idzie do specjalisty. Podobnie jest z naszą psychiką, jeśli coś nam dokucza, lub sprawia trudność, warto szukać profesjonalnego wsparcia.

W życiu codziennym uczymy się akceptować nasze wewnętrzne konflikty i trudności. Radzić sobie z tą sytuacją. Jednak z drugiej strony może warto przyjrzeć się naszym problemom, konfliktom wraz z psychoterapeutą. To może wiele zmienić. Sprawić, że wiele z nich uda się rozwiązać.

Macie ochotę sprawdzić, czy terapia jest dla Was?
Zapraszam na bezpłatne spotkanie, które trwa 30 min.

Zapisać się można pod numerem telefonu: 880 050 094 lub pisząc na adres [email protected]

Osoba prowadząca: Anna Borys

O mnie:
Jestem psychoterapeutką i członkiem zespołu Ośrodka Psychoterapeutyczno-Szkoleniowego Poza Centrum. Ukończyłam I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, Politykę relacji - studium rozwiązywania konfliktów i pracy ze światem, kurs Relacji terapeutycznej oraz Kurs pracy z oporem. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu. Prowadzę terapię zarówno indywidualną, jak i dla par. Pracuję z grupami w formie warsztatów rozwojowych m.in. Sztuka kochania, Recepta na miłość, Ciało: jak je pokochać, Jak szukać fajnego faceta?, Mój kochany smutek, W ogniu konfliktu, Anatomia zdrady. Prowadzę również grupę dla kobiet: Po co kobiecie potrzebny mężczyzna? Moja praktyka odbywa się pod superwizją dyplomowanego terapeuty psychologii procesu.

Pracuję z problemami w relacjach. Wszyscy jesteśmy w relacjach, w tych chcianych, niechcianych, upragnionych, przypadkowych, jak również konfliktowych. Relacje, szczególnie powtarzające się w nich schematy, dużo mówią o nas samych. Bycie z drugą osobą uczy nas stawiać granice i komunikować nasze potrzeby.

Jestem również członkiem inicjatywy społecznej Forum Otwarte. Facylitacja Konfliktu.

Lubię medytację w ruchu, tańczę od 10 lat. Kocham nurkować i z przyjemnością gram w gry planszowe z przyjaciółmi.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę