Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Opowieści jurty, drumli i bębna

Opowieści jurty, drumli i bębna

reklama
📅 Data: wtorek, 28 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Chłodna 25, Klub CH25 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Zapada zmrok. Słychać miarowe uderzenia bębna. Ludzie siadają wokół ognia. Zlatują się duchy. Wiatr przynosi wiadomości znad stepu, znad rzeki, znad gór i lasów. Słychać pieśni - Śpiewają razem żywi i umarli. Słychać opowieści - łączą się światy. Przeszłość i Teraźniejszość, Podziemie i Powietrze, Życie i Śmierć, Radość i Smutek, Droga i Przeznaczenie. Usiądźcie z nami i posłuchajcie historii z daleka. Posłuchajcie opowieści znad Amuru, z syberyjskiej tajgi, z jurt stojących na wielkim stepie. Niech rzeczywistość stanie się magią, a magia rzeczywistością.

O nas:

MIRELLA GLIWIŃSKA
Opowiadaczka, członkini grupy Karawana Opowieści, Grupa 501. Pisze i opowiada historie dla dzieci i dorosłych. Jej pasją jest historia i tradycje kultur romskich oraz Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Równie ważnym elementem jej życia jest flamenco, z którym jest aktywnie związana przez większą część swojego życia. Ślady tych pasji można łatwo odnaleźć w jej opowieściach, a historie zainspirowane wątkami ze starych pieśni i podań, zazwyczaj są dla niej punktem wyjścia do poruszenia problemów istotnych dla teraźniejszości.

ALEKSANDRA PRONOBIS - POLATYŃSKA
Opowiadaczka związana z Grupą 501, z zawodu psychoterapeutka. Szuka opowieści, które niosą głęboki sens, szukają odpowiedzi na egzystencjalne pytania i wątpliwości. Opowieści , które poruszają emocje, odwołują się do pierwotnych instynktów, niosą ponadczasowe wartości i mają moc terapeutyczną. Opowiada dla dorosłych. Szczególnie bliskie są jej opowieści kobiece.

SZYMON GÓRALCZYK
Zazwyczaj wędrujący po świecie bajarz i poszukiwacz opowieści, członek grupy Karawana Opowieści. Tym razem w nowej roli – gra, szeleści, buduje nastrój i opowiada dźwiękami.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: slajdowisko spotkanie


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę