📅 Data rozpoczęcia: sobota,
01 czerwca 2019
⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:00
📅 Data zakończenia: niedziela,
02 czerwca 2019
📌 Miejsce:
Warszawa - Śródmieście , Agrykola (
pokaż na mapie )
Szczegółowy opis poniżej ⬇️
https://waw4free.pl/wydarzenie-61467-international-festival-of-warsaw
W tym rok będziemy się dobrze bawić AŻ DWA DNI! 😍
To będzie idealna okazja by się spotkać, potańczyć, pośpiewać, zjeść, napić się, pograć i pobawić całymi rodzinami.
Kiedy?
➡️1 i 2 czerwca 2019🗓️
Gdzie?
➡️ Park Agrykola🏞️
Harmonogram
sobota, 1 czerwca 2019
12:00 – 00:45 (w nocy)
Podsumowanie śródmiejskich zawodów "Od zabawy do sportu"
12:45 – 13:00
Podsumowanie akcji "TYTAN" Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego
13:00 – 14:00
KONCERT: Orkiestra Dni Naszych
13:15
Lanita Dance (taniec dla dzieci) - (Scena warsztatów)
14:00 – 14:15
Pokaz Danceworld - Dzieci
14:15 – 14:25
WYSTĘP: Pola Deptuła
14:30
Pokaz samoobrony Straży miejskiej - (Scena warsztatów)
14:30 – 15:45
FINAŁ AKCJI: "Śródmiejski Super Talent"
16:00
Warsztaty Taneczne Danceworld (2x30 min.) - (Scena warsztatów)
16:00 – 17:00
KONCERT: "Formacja Tango Para Todos"
17:00 – 17:30
KONCERT: Nando del Rio
17:30 – 18:00
WYSTĘP: Białoruś
18:15 – 19:00
INTERNATIONAL KIDS’ TALENT SHOW
19:00 – 20:00
KONCERT: Ignu
20:00 – 21:00
KONCERT: Sumptuastic
21:00 – 21:30
KONCERT: Michał Rudaś
---
niedziela, 2 czerwca 2019
04:45
Pokaz sztuk walki (WIETNAM) - (Scena warsztatów)
12:00 – 12:10
OFICJALNE OTWARCIE POKAZÓW MIĘDZYNARODOWYCH
12:15 – 12:30
POKAZ KRAJU: Ukraina
12:30 – 13:00
Taniec Brzucha: Alia Kluchenkova
13:00
Warsztaty Danceworld - (Scena warsztatów)
13:00 – 13:30
POKAZ KRAJU: Indonezja
13:30
Warsztaty samoobrony - Rafał Stachyra - (Scena warsztatów)
13:30 – 14:00
POKAZ KRAJU - CZECHY (Pan Paweł Królikowski)
14:00
Warsztaty Danceworld - (Scena warsztatów)
14:00 – 14:10
POKAZ KRAJU: WIETNAM - Taniec Lwa cz. 1
14:10 – 14:20
POKAZ: Zespół Liu Yi Lan (taniec) cz. 1
14:20 – 14:30
POKAZ KRAJU: CHINY (traditional Guzhen and pipa music instrument performance)
14:30
Lanita Dance (taniec dla dzieci) - (Scena warsztatów)
14:30 – 14:40
Liu Yi Lan - Emilia Potocka cz. 2
14:40 – 15:00
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW DLA PUBLICZNOŚCI
15:00
Warsztaty Danceworld - (Scena warsztatów)
15:00 – 15:45
POKAZ KRAJU: WIETNAM cz. 2
15:45 – 16:15
POKAZ KRAJU: Karaimski zespół folklorystyczny DOSTŁAR
16:15
Taniec z Wachlarzami (WIETNAM) - (Scena warsztatów)
16:15 – 16:45
ORIENTAL FASHION SHOW
16:45 – 17:00
THE SIREN SOCIETY
17:00 – 17:30
POKAZ KRAJU: India
17:30
THE SIREN SOCIETY (Scena warsztatów)
17:30 – 17:45
WYSTĘP: Pomponica
17:45 – 18:00
WYSTĘP: The RiddimLovers
18:15 – 18:45
KONCERT: Formacja Tango Para Todos
19:00 – 19:30
KONCERT: SHUM DAVAR
19:45 – 20:15
KONCERT: EWA EKWA
20:15 – 20:45
KONCERT: WarszawSka Orkiestra
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
dla dzieci
impreza
koncert
targi
warsztaty
inne