Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
waw4free jest nominowane w plebiscycie Warszawiaki - "Warszawa w sieci". Prosimy o głosy. :)
reklama
reklama

Wspólna morda | Orłoś&Kempa

Wspólna morda | Orłoś&Kempa

📅 Data: 13 lipca 2019, sobota

⏰ Godzina rozpoczęcia: 22:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Barka Wisława (pokaż na mapie)
Opti Taxi
TWO HURTS. LIVING IN JUST ONE MIND - WSPÓLNA MORDA.

Kiedy dwa życia zlewają się w jedno to trzeba to uczcić. Czymś w rodzaju imprezy. Wspólne puszczanie piosenek z darmowych programów. Wspólne tańce. Wspólny brak tańca. Wspólne picie alkoholu. Wspólne zapijane colą. Wspólne dziewczyny, dziki świat. Dużo wspólnych rzeczy, ale przede wszystkim jak twierdzi około 9 osób: wspólna morda.

Kto jest kto?

Mam około 30 lat. Często można mnie spotkać w Planie B. Mam brodę. Ale czasem i wąsa. Mam długie włosy. Dłuższe takie. Czasem noszę czapkę. W sumie często. Imię mojego ojca zaczyna się na M. Z programów telewizyjnych to na przykład wybieram Teleexpress. Uwierzycie mi, że znam Marka Sierockiego? I Hirka Wronę? Lubię żarty i wygłupy. Mój tata ma zarejestrowaną działalność godpodarcza. Ja nie mam.

Mam około 30 lat. Często chodzę do Planu B. Włosy mam różne, ale ostatnio to takie dłuższe. Nie lubię się golić, więc ma brodę. Czasami golę się tylko trochę i wychodzi wąs. Jak włosów nie umyję to wtedy zakładam czapkę. Imię mojego ojca zaczyna się na literkę M. W dzieciństwie lubiłem oglądać Teleexpress. Znam Marka Sierockiego i Hirka Wronę. Lubię sobie jaja porobić. Śmieszkować lubię. Kiedyś chciałbym być jak mój ojciec i mieć własną działalność gospodarczą.

Aha – jaka muzyka: porządna. Disco, disco, lata 80-te (to się chyba pisze w takich opisach, że „80’s” i lata 90-te czyli analogicznie prawda – 90’s. Ja to bym dużo Bruce’a Springsteena chciał i Philla Collinsa, ale ten nie chce. No i dużo chujowej muzyki którą wszyscy kochamy. Będę też elementy gadania do mikrofonu (nie mylić z gadaniem do mefedronu) – czyli tak zwana wodzirejka. Albo jak to się pewnie też analogicznie pisze w opisach „wodzirejk’a”. Dziękuję bardzo i uważam, że to jest super opis.

Także ten, zapraszamy :*

Startujemy o 22.oo

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site