Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Finał programu grantowego "Plebiscyt Sąsiedzki" - możesz wybrać organizację, która otrzyma grant na projekt dla Ciebie i Twojego otoczenia!

Finał programu grantowego "Plebiscyt Sąsiedzki" - możesz wybrać organizację, która otrzyma grant na projekt dla Ciebie i Twojego otoczenia!
📅 Data: sobota, 18 października 2014

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Centrum Hanlowe Gocław, ul. Fieldorfa 41 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Już 18 października br. odbędzie się wielki finał programu grantowego „Plebiscyt Sąsiedzki”, skierowanego do stowarzyszeń i fundacji działających w Warszawie. Przyjdź i pomóż wybrać zwycięską organizację, która otrzyma dofinansowanie na projekt w Twojej okolicy!

Program grantowy „Plebiscyt Sąsiedzki” jest częścią akcji „Poznaj bliskiego sąsiada” skierowanej do lokalnych społeczności i klientów Pasaży Tesco. Celem programu grantowego jest wsparcie realizacji projektów, które wpłyną na rozwój lokalnych społeczności i będą służyć jej dobru. W plebiscycie mogły wziąć udział m.in. stowarzyszenia, fundacje, organizacje obywatelskie, publiczne i społeczne placówki wychowawczo-edukacyjne czy kulturalne oraz spółdzielnie socjalne.
Spośród nadesłanych zgłoszeń, Jury wybrało 2 projekty, które zostaną poddane otwartemu głosowaniu. Wydarzenie odbędzie się 18 października w godzinach 12:00-19:00 w Centrum Handlowym Gocław przy ulicy Fieldorfa 41 w Warszawie.
W Wielkim Głosowaniu wezmą udział: Fundacja „Art. Humanitatis” i Stowarzyszenie „Zwierzęta Ludziom”. Pierwsza organizacja zgłosiła projekt, którego celem jest stworzenie bezpłatnej biblioteki narzędziowej dla mieszkańców Osiedla Stegny Mokotów. Działanie to pozwoli zminimalizować bariery związane z brakiem takich usług, a także przyczyni się do ograniczenia zbędnych kosztów, które muszą ponieść mieszkańcy przy okazji jednorazowych napraw i remontów. Z kolei drugi z laureatów zgłosił projekt mający na celu zorganizowanie przyjęcia gwiazdkowego dla dzieci na oddziałach szpitalnych. Pieniądze z grantu zostaną przeznaczone na zakup prezentów dla dzieci i strojów świątecznych dla wolontariuszy i psów. Przedstawiciele fundacji odwiedzą szpital dziecięcy przy ulicy Niekłańskiej, szpital przy ulicy Banacha oraz Klinikę Budzik.
Głos będzie mógł oddać każdy, kto pojawi się w CH Gocław! Ponadto klienci, którzy okażą przy głosowaniu paragon, zwiększą szansę na wygraną swojego faworyta! Każdy głos z dowodem zakupu będzie liczony podwójnie!

Organizacja, która otrzyma większą ilość głosów zdobędzie dofinansowanie w wysokości 2 000 zł!

Oficjalne wyniki głosowania zostaną podane po zakończeniu wydarzeń we wszystkich lokalizacjach czyli 30.11.2014, na stronie link

Podczas wydarzenia laureaci zaprezentują swój projekt oraz przedstawią, w jaki sposób wesprze on lokalną społeczność. Głosowaniu będą towarzyszyć gry i zabawy dla dzieci, animacje oraz liczne promocje i oferty specjalne, przygotowane przez sklepy i punkty usługowe w CH Gocław.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 newsletter 👋 przybij piątkę