Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Lato Konesera: Vienio

Lato Konesera: Vienio

📅 Data: 12 lipca 2019, piątek

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ
Opti Taxi
🎵Vienio
⌚ 12.07 20:00
⚓ Centrum Praskie Koneser
🆓 WSTĘP WOLNY

Vienio to polski raper, kiedyś kojarzony tylko z działalnością muzyczną, dziś oprócz pisania tekstów, produkowania muzyki i występowania na scenie angażuje się w tematy ekologii, reżyseruje klipy, pracuje jako dziennikarz, podróżuje po świecie, prowadząc swój własny program „coolturyści“.

Znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w grupie hip-hopowej Molesta Ewenement, której był współzałożycielem. Na koncie ma 12 albumów studyjnych z czego 5 stanowi kolaboracja w grupie Molesta, w tym też czasie dostał nominację do Fryderyków. Następnie, wraz z Pelsonem współtworzył duet. Efektem była trylogia Autentyk. Druga płyta z serii przyniosła raperowi kolejną nominację do Fryderyka. Wydał cztery albumy solowe jako niezależny artysta. Teraz powraca z kolejnym projektem VIENIO/MAGIERA „Twarzova“, promowanym i wydanym przez Wydawnictwo Agora .

-----
Seanse filmowe, spotkania, mnóstwo koncertów i atrakcji dla dzieci...
Tak w skrócie zapowiada się tegoroczne Lato Konesera w kompleksowo odnowionej dawanej fabryce wódek Koneser.
Była Warszawska Wytwórnia Wódek „Koneser” przy ul. Ząbkowskiej zmieniła się w ostatnim czasie nie do poznania. W odrestaurowanych i zaadaptowanych do nowych funkcji zabytkowych budynkach z czerwonej cegły oraz wzniesionych od podstaw nowych obiektach, powstały biura, prawie 200 mieszkań, hotel, muzeum, restauracje, sklepy, punkty usługowe i sale wielofunkcyjne.
Lato Konesera to doskonała okazja, by odwiedzić to klimatyczne miejsce na Pradze i w dobrym towarzystwie spędzić czas. Tym bardziej, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie, od singli, przez rodziny z dziećmi, po seniorów. Atrakcje zaś zaplanowano na całe wakacje i każdego dnia realizowane są inne projekty.
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site