Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
waw4free jest nominowane w plebiscycie Warszawiaki - "Warszawa w sieci". Prosimy o głosy. :)
reklama
reklama

Vlasta Traczyk z Julią Gąsiorkiewicz | Piano sunday mood

Vlasta Traczyk z Julią Gąsiorkiewicz | Piano sunday mood

📅 Data: 25 sierpnia 2019, niedziela

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Akwarium - Skwer Hoovera, Krakowskie Przedmieście 60a (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Niedziela, ostatni dzień z siedmiu, zwiastujący nadejście poniedziałku. Trzeba hamować powoli, ale nie zatrzymywać się. To właśnie na ten czas odkłada się wszystkie przyjemności, zakłada koszulę i idzie na spacer. My zachęcamy, by oddać się chwili refleksji przed rozpoczęciem nowego tygodnia i posłuchać jak Vlasta Traczyk gra na naszym nowym nabytku - piano hybrydowe Casio Music Polska. 🎹

👩 Vlasta Traczyk jest absolwentką muzykologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz kompozycji na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina, gdzie pod skrzydłem prof. Krzysztofa Baculewskiego zdobywała warsztat kompozytorski w sferze muzyki poważnej. Najbardziej, lecz bezpośrednią, spontaniczną i osobistą forma wyrażania siebie w muzyce jest dla niej pieśń poetycka. Jako kompozytorka i pianistka współpracuje miedzy innymi z jazzowym zespołem MelluSya, Eight Hands Quartet oraz aktorką i wokalistką musicalową Natalia Piotrowska.
🎶 Muzyka jaką prezentuje to lekko jazzowy nastrój połączony z liryzmem słowiańskim. Jest autorką kilku aranżacji utworów Stanisława Moniuszki, które były zaprezentowany na koncercie urodzinowym kompozytora w Filharmonii Narodowej w wykonaniu zespołu „I like Moniuszko” w 2019r.
🏅 Jest laureatką nagrody GrandPrix w konkursie piosenki do poezji Jana Pawła II oraz laureatką pierwszej nagrody w Konkursie Kompozytorskim na utwór do wiersza księdza Jana Twardowskiego, Kalisz, 2016 r.
W konkursie „Zaśpiewaj ten wiersz” (Nysa, 2016) zdobyła II miejsce za kompozycję do sł. Jerzego Kozarzewskiego. W 2017 roku zajeła III miejsce w międzynarodowym konkursie kompozytorskim TRANSATLANTYK INSTANT COMPOSITION CONTEST (Transatlantyk Festival) w Łodzi. W konkursie na aranżacje „Kayah i Goran Bregović” REWORK dostała wyróżnienie za utwór Tabakiera (sierpień, 2017). W maju 2018 dostała wyróżnienie w konkursie „KORTEZ REWORK” za aranżację piosenki Korteza „We dwoje”. W konkursie kompozytorskim „KINOPESNYA” dostała nagrodę w nominacji „Najlepsza aranżacja” za piosenkę „Muzyka deszczu” (wrzesień, 2018 r. Petersburg). We wrześniu 2018 Vlasta dostała wyróżnienie w konkursie „GRUBSON REWORK” za nową aranżację piosenki Grubsona „Nie ten lot” oraz wyróżnienie za nowa aranżację piosenki ” Noc na chmurach” (oryg. „Ночь на облаках”) Aleksandra Panayotova w konkursie zorganizowanym przez rosyjską muzyczną platformę PromoDJ. Dostała wyróżnienie w konkursie na rework piosenki „Czarny Swit” Anny Karwan w kwietniu 2019r.
📀 Utwory Vlasty zostały umieszczone między innymi na płytach różnych krążkach: Tatiana Trojanowska („Po prostu bądź” wyd. w 2016r), Anna Przybył („Pragnienia” wyd. w 2017r.), Śpiewniku Gdańskich Lwiątek (wydanym przez Fundację Wspólnota Gdańska w 2017r) oraz w specjalnej edycji płyty Kayah i Bregovicia wydanej w 2017r. (aranżacja utworu Tabakiera).

Julia Gąsiorkiewicz - młoda wokalistka, która najlepiej czuje się w gatunkach: poezja śpiewana, jazz, klasyka piosenki rozrywkowej.
Laureatka ponad 60-ciu nagród i wyróżnień w konkursach i festiwalach wokalnych. Najważniejsze osiągnięcia ostatnich lat:
I miejsce - Rawski Mityng Wokalny, Rawa Mazowiecka (2018)
I miejsce - Ogólnopolski Konkurs „Młode Talenty Muzyczne”, Warszawa (2018, 2016)
II miejsce - Ogólnopolski Festiwal „Przebój Mamy i Taty”, Sieradz (2017)
III miejsce - Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MIT TON, Warszawa (2018)
I miejsce - Mazowiecki Festiwal Piosenki z Dobrym Tekstem „Muzyczna Jesień”, Warszawa (2017)
I miejsce - Konkurs Piosenkarski „Tulipanada”, Warszawa (2017)
I miejsce - Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „O złotą nutkę”, Grójec (2017)
III miejsce - Mazowiecki Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej – „Asteriada”, Warszawa (2017, 2016)
I miejsce - Warszawski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży – Debiuty „Brożka Kultury”, Warszawa (2016)
Finalistka - Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces", Tarnobrzeg (2016)

Partnerzy: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Casio Music
Akwarium - Skwer Hoovera, ul. Krakowskie Przedmieście 60a, Warszawa
💲 Wejście: DARMOWE
⌚️ Start: 16:00

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site