Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
waw4free jest nominowane w plebiscycie Warszawiaki - "Warszawa w sieci". Prosimy o głosy. :)
reklama
reklama

BookFest – targi książek i winyli – „Mobilny antykwariat” w Galerii Łomianki

BookFest – targi książek i winyli – „Mobilny antykwariat” w Galerii Łomianki

📅 Data rozpoczęcia: 27 września 2019, piątek

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: 29 Września 2019

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Galeria Łomianki, ul. Brukowa 25, Łomianki (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Co się stanie gdy w jednym miejscu spotkają się kolekcjonerzy staroci, fani dobrej muzyki kultowych wykonawców oraz wielbiciele książek? Powstanie wydarzenie o niesamowitym klimacie, a czas zatrzyma się w miejscu! W ostatni weekend września w Galerii Łomianki uwolni się magia zaklęta w przedmiotach z duszą. Do upolowania prawdziwe białe kruki!

Od 27 do 29 września Galerię Łomianki wypełnią magiczne przedmioty, książki, płyty, ubrania i bibeloty, których nie da się znaleźć w sieciówkach, a są dostępne jedynie w antykwariatach. Wydarzenie BookFest & Vinyl & Vintage to spotkanie z warszawskimi wystawcami, którzy wychodzą naprzeciw zabieganym miłośnikom staroci, tworząc mobilny antykwariat. W wydarzeniu weźmie udział pięć księgarni oraz trzech wystawców płyt winylowych, a do tego pojawią się stoiska z modą Vintage i bibelotami z czasów PRL. Punkt będzie dostępny w piątek i sobotę w godzinach 10:00 - 20:00, a w niedzielę do godziny 18:00.

BookFest to inicjatywa warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Zdając sobie sprawę, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, trudne jest regularne odwiedzanie wszystkich, czy chociażby najlepszych w stolicy antykwariatów. Ideą BookFestu jest nieograniczanie się co do miejsca. Spotkania mają odbywać się na Starówce, Mokotowie, czy Żoliborzu, a czasem w galerii handlowej, restauracji lub domu kultury, oferując przy tym asortyment wielu firm, a tym samym podając czytelnikowi „na tacy” propozycje z całego miasta. Dodatkowo inicjatywa nie jest zamknięta na inne branże i tak oto powstanie BookFest & Vinyl – wydarzenie, które wzbogacą wystawcy płyt winylowych, BookFest & Vintage, czyli połączenie książek i staroci oraz BookFest & Fashion – połączenie książek i wystawców mody.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site