Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
reklama

Spotkanie autorskie Grzegorza Kapli

Spotkanie autorskie Grzegorza Kapli

reklama
📅 Data: wtorek, 15 października 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Muzeum Powstania Warszawskiego, Grzybowska 79 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Wydawnictwo Burda Książki oraz Muzeum Powstania Warszawskiego zapraszają na spotkanie autorskie z Grzegorzem Kaplą z okazji premiery książki "Bezmiar".
Spotkanie odbędzie się w Muzeum Powstania Warszawskiego, w sali pod Liberatorem, we środę, 15 października 2019, o godzinie 18:30.
Spotkanie poprowadzi Olivier Janiak.

Książka "Bezmiar" jest kontynuacją powieści z serii, której bohaterką jest podkomisarz Olga Suszczyńska. Poprzednie części zdobyły nominację do nagród Wielkiego Kalibru i Złotego Pocisku.

O tej najnowszej recenzenci piszą: "Nieźle napisanych powieści kryminalnych jest mnóstwo, naprawdę wyrazistych już zdecydowanie mniej. Za sprawą unikalnej atmosfery, sprawnego poprowadzenia wątków z przeszłości i tych współczesnych, a także zanurzenia w rzeczywistości "Bezmiar" Grzegorza Kapli okazuje się książką nie tylko udaną, ale przede wszystkim – bardzo wyrazistą".
granice.pl

W „Bezmiarze”, jak to u Kapli bywa, sporo jest wątków, historycznych nawiązań, niejednoznacznych bohaterów, trudnych i bolesnych tematów. (...) Skaczemy w bezkresną ciemność, siłą woli dopływamy do brzegu, tylko po to, by wpaść w pułapkę, z której wyjścia nie ma. Wreszcie odbieramy wszystkimi zmysłami Warszawę – piękną, nostalgiczną, ale i brudną, podszytą lękiem, opanowaną przez niekończące się miesięcznice, antypisowskie demonstracje, złych ludzi, szemrane interesy. Ta opowieść zanurza w mroku, ale i paradoksalnie dodaje sił.
sieczyta.com.pl

Zapraszamy!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.