Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Iluminacja 2019 – rozświetlamy Warszawę!

Iluminacja 2019 – rozświetlamy Warszawę!

📅 Data: 07 grudnia 2019, sobota

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście
Opti Taxi
Zimowa magia powróci do Warszawy! ✨ Miliony światełek na stołecznych ulicach po raz kolejny stworzą wymarzoną atmosferę do wieczornych spacerów.

Start iluminacji już 7 grudnia! Bądźcie z nami, pierwsze lampki zaświecą po zmroku!

Tuż po zapadnięciu zmroku, spod pomnika Kopernika wyruszą orkiestry dęte, które wraz ze świątecznym orszakiem artystów dotrą aż do Podzamcza. Po drodze spotkać będzie można liczne niespodzianki, m.in. paradę Mikołajów, cheerleaderki, mażoretki , a także aktorów, akrobatów, szczudlarzy i żonglerów z teatru ulicznego Scena Kalejdoskop oraz aktorów i tancerzy ze szkoły musicalowej B&B oraz wychowanków Fly Akademii Gimnastyka Powietrzna School w spektakularnych odsłonach tanecznych na szarfach i kołach.

Chcesz spotkać św. Mikołaja? Przyjdź podczas do Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie. Już od 15.00 czeka na Ciebie miejsce w saniach, zapraszamy!🎅☃️🎁

Po raz pierwszy w tym sezonie w rytm zimowych przebojów zatańczą fontanny 💙 🎶 ❄️ 🎵, roziskrzone 30 tysiącami ledowych punktów 🤩 🌟 🌬 🎉 ⛲️. Piętnastominutowe spektakle rozpoczną się o pełnych godzinach: 🕓 16, 🕔 17, 🕕 18, 🕖 19 i 🕗 20.
Na wspólne zdjęcie z najmłodszymi czekać będzie w saniach święty Mikołaj 💟, a dla wszystkich odwiedzających Multimedialny Park Fontann przewidziana jest również gorąca herbata ☕️.

Kto chce mieć wpływ na rozświetlenie Warszawy 🤩 🌇 ❄️ 🌃 powinien przyjść na Stare Miasto. Pojawi się tam jedyna w swoim rodzaju świetlna karuzela 🌟 🌠 ✨, która do działania potrzebuje ręcznego uruchomienia. A im bardziej nią zakręcicie, tym mocniej rozbłyśnie ✨ 💖 ⭐️! Tego przegapić nie możecie!

Podczas koncertu o godz. 17.00 z balkonu Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw zaśpiewają dla Was soliści operowi: Aleksandra Wiwała, Aleksandra Borkiewicz i Leszek Świdziński oraz Trzej Młodzi Tenorzy. Usłyszymy zarówno utwory z repertuaru Jana Kiepury, który również śpiewał z tego miejsca 🧐 😲 😉, jak i największe przeboje muzyki rozrywkowej z ostatnich lat, w ciekawych i niejednokrotnie zaskakująco nowoczesnych aranżacjach 🎶. Na ścianach historycznego budynku hotelu Bristol będzie również prezentowany świetlny pokaz audiowizualny.
Podczas koncertu solistów operowych z balkonu hotelu Bristol wystąpi również 🎤 💜 🎵 raper Toczek, freestyle’owiec, autor płyt i zwycięzca wielu bitew freestyle, uczestnik projektu Druga Strona Ulicy.
Sienna Gospel Choir - to żywiołowy chór z Warszawy, który już od 11 lat wykonuje niesamowitą muzykę gospel i zapewnia ogromną dawkę energii..
Efekt współpracy artystów będziemy mogli usłyszeć w nowoczesnej aranżacji przeboju Stinga - Every breath you take. Zapowiada się prawdziwa uczta dla wielbicieli muzyki 🎶. Gorąco zachęcamy do wspólnego śpiewania podczas całego koncertu 😀 🥰 🤩.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site