Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii
reklama

Koncert Chóru UnderGrace

Koncert Chóru UnderGrace

reklama
📅 Data: sobota, 16 listopada 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. Głębocka 66 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Koncert Chóru UnderGrace
Sobota, 16.11.2019, godz. 19:00, Głębocka 66
Wstęp jest wolny (obowiązuje rezerwacja miejsc)

35 chórzystów, pięcioosobowy zespół instrumentalny, pasja i chęć dzielenia się radością śpiewania…czyli Chór UnderGrace! 16 listopada o godz. 19:00 przy Głębockiej 66 będziecie mieli okazję posłuchać muzyki gospel w najlepszym wydaniu! Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Karawana. Koncert jest realizowany w ramach projektu „Zrealizuj swój pomysł w BOKu!”.

Chór Gospel UnderGrace działa w Warszawie od 2014 roku. Został założony przez Katarzynę Kiklewicz - absolwentkę UMFC oraz Akademii Muzycznej w Katowicach. Obecnie chór liczy 35 chórzystów, oraz pięcioosobowy zespół instrumentalny. Chór UnderGrace tworzą młodzi ludzie z pasją i chęcią dzielenia się z innymi radością śpiewania. Chór wraz z zespołem łączy pełne energii brzmienie z głębokim przesłaniem Ewangelii.

***
Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Karawana zostało utworzone w 2009 roku. Celem działalności stowarzyszenia jest pomoc osobom i rodzinom dotkniętym uzależnieniem, przemocą, bezdomnością lub inną dysfunkcją psychospołeczną, mogącą być przyczyną wykluczenia społecznego. Rocznie Stowarzyszenie pomaga około 400-stu osobom. Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez min.: powadzenie profilaktyki i kompleksowych działań naprawczych i rozwojowych na rzecz pomocy osobom i rodzinom w trudnej sytuacji życiowej, organizowanie warsztatów, wyjazdów profilaktycznych i terapeutyczno – rozwojowych, grup edukacyjnych, wspierających działania samopomocowe oraz imprez rekreacyjno – integracyjnych dla członków rodzin objętych pomocą stowarzyszenia.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.