Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Spotkanie autorskie z Niną Malinowską/Promocja tomiku oraz koncert

Spotkanie autorskie z Niną Malinowską/Promocja tomiku oraz koncert

reklama
📅 Data: niedziela, 10 listopada 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Żoliborz
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie promujące debiutancki tomik poezji Niny Malinowskiej zatytułowany "Domy Tymczasowe".

Nina emocje i wrażenia zamienia w słowa, które następnie przekształca w piosenki. Pomagają jej w tym muzycy: Paweł Jędrzejewski i Dariusz Dziewięcki, którzy w ten wyjątkowy wieczór wraz z Niną zaprezentują wszystkim zgromadzonym swoje ulubione kompozycje.

Wszystkich zebranych powita lampka wina oraz magiczna atmosfera niebanalnej galerio - winiarni prowadzonej przez niepowtarzalną malarkę Ewę Blusiewicz oraz jej równie niepowtarzalnego Męża Blusa.

Nina Malinowska- urodzona 26 stycznia 1985 roku w Sierpcu. Z wykształcenia politolożka i aktorka. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Szkoły Aktorskiej Jana i Haliny Machulskich. Od 2013 roku występuje na scenie jako piosenkarka, pisze wiersze i do nich wymyśla melodie. W 2015 wydała mini album zatytułowany„O nas”.Obecnie występuje z Mężem w duecie Nine Berries, a także prowadzi teatr dla dzieci: Teatr Tup Tup.
Domy Tymczasowe to jej debiut poetycki. Od 2011 roku mieszka w Warszawie na Starych Bielanach z mężem i kotem.

Spotkanie poprowadzi Dorota Zabrodzka z wykształcenia historyczka sztuki, zrządzeniem losu – chyba szczęśliwym – redaktorka i dziennikarka. Z zamiłowania wędrowniczka, szczególnie hiszpańskimi drogami św. Jakuba, działkowiczka, kucharka ze specjalnością „chleb na zakwasie”. Dawniej autorka teksów piosenek - raczej lirycznych z metafizyczną nutką.

Wstęp wolny!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)