Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wspinanie dla każdego - dzień otwarty w The North Face Makak Arena

Wspinanie dla każdego - dzień otwarty w The North Face Makak Arena
📅 Data: sobota, 29 listopada 2014

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, The North Face Makak Arena, przy ul. Palisadowej 20/22 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Wspinanie dla każdego w The North Face Makak Arena.

Każdy, kto chciałby spróbować swoich sił we wspinaczce, lub po prostu aktywnie spędzić czas, powinien w najbliższą sobotę (29 listopada) odwiedzić najwyższą ścianę wspinaczkową w Polsce przy ul. Palisadowej 20/22 w Warszawie. W ramach dnia otwartego w The North Face Makak Arena, będzie można wziąć udział w darmowych warsztatach, skorzystać z porad ekspertów, przetestować sprzęt i wystartować w zawodach.

Dzień otwarty w The North Face Makak Arena rozpocznie się o godz. 10 rano od zabaw i zawodów wspinaczkowych dla najmłodszych. Po 13, pod okiem instruktorów, na ścianie wspinaczkowej będą mogli sprawdzić się chętni w każdym wieku.

Dla wprawniejszych wspinaczy przygotowano specjalistyczne warsztaty, testy butów oraz wystawy sprzętu wspinaczkowego. O godzinie 17. wystartują zawody dla dorosłych, w których wygrać będzie można atrakcyjne nagrody ufundowane m.in. przez markę The North Face.

Makak Arena to najwyższa i najnowocześniejsza ściana wspinaczkowa jaką zbudowano do tej pory w Polsce. W dawnej hali magazynowej o powierzchni 1000 m2 można wspinać się na ponad 130 drogach, których długość sięga nawet 30 metrów! Obiekt przeznaczony jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych wspinaczy w każdym wieku.
Dodatkową atrakcją centrum jest najwyższy w Polsce slackline pod dachem. Po tej rozpiętej na wysokości 15 metrów taśmie najwięksi śmiałkowie pokonują 27 metrów dzielących dwie ściany hali. Mniej wprawni slacklinerzy mogą sprawdzić się na taśmie z górną asekuracją. Przygotowano także tzw. slackrack, czy 4-metrową belkę dla poczatkujących i dzieci.
W przyszłości hala zostanie rozbudowana o kolejne moduły oraz specjalną strefę do tzw. boulderingu, czyli wspinaczki na małej wysokości, bez asekuracji, której istotą jest wykonywanie krótkich sekwencji wymagających technicznie i siłowo ruchów.

Więcej informacji na temat The North Face Makak Arena, a także dnia otwartego znaleźć można na stronach: link i link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bielany lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!