Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

40. Aukcja Nowej Sztuki

40. Aukcja Nowej Sztuki
📅 Data: piątek, 13 marca 2020

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Dom Aukcyjny Art in House, Al. Jerozolimskie 107 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Wiosenny sezon w Art in House otwieramy jubileuszową 40. Aukcją Nowej Sztuki, w czasie której będzie można wylicytować ponad 80 prac. W piątek 13 marca o godzinie 19:30 przyjdźcie do Domu Aukcyjnego Art in House w Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie lub bądźcie z nami telefonicznie lub online.

W marcowym katalogu postawiliśmy na prace kolorowe, które przyciągają wzrok - wśród nich tygrys Wojtka Brewki, który apeluje o ekologiczny styl życia; steampunkowy Oktoberfest Andrejusa Kovelinasa; senne południowe kamieniczki Krzysztofa Ludwina; anatomiczny dyptyk Wojciecha Pelca; skandynawska kompozycja Pauliny Zalewskiej; kolorowe pączki Davida Schaba.

Liczna grupa obrazów nawiązuje do malarstwa dawnych mistrzów. Taki jest wenecki ptasi portret Mariusza Zdybała, halucynogenna scenka myśliwska Kamila Stańczaka, realistyczny całun Agnieszki Sitko, akademiccy „Nocni goście” Jana Dubrowina oraz Matka Boska w sukni od Versace autorstwa Borysa Fiodorowicza. Mroczne klimaty przywołają z kolei Emil Goś i naturalnych rozmiarów dinozaur, Teresa Legierska i gry z dzieciństwa, Malwina de Brade i średniowieczne leśne historie czy Sabina Maria Grzyb i lunatyczny nokturn.

Na aukcji nie zabraknie też rzeźb: tematykę koni podejmują Ewa Jaworska i Kamila Karst; Marek Zyga ukazał ceramiczną samotność; Jacek Opała przywoła grecką boginię; Mariusz Szewczyk przypomni nam o Don Kichocie, a Arek Szwed przedstawi nowoczesnego Ikara.

Wszystkie obiekty aukcyjne będzie można zobaczyć na żywo – na wystawę zapraszamy od 9 marca do dnia aukcji w godzinach 9:00 – 18:00.

Cały katalog, instrukcję licytacji, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie pod adresem: link

40. Aukcja Nowej Sztuki
13 marca 2020, 19:30 (piątek)
Art in House Dom Aukcyjny
Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: targi wystawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę