Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wolne lektury I Układ z książką

Wolne lektury I Układ z książką
📅 Data rozpoczęcia: środa, 18 marca 2020

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📅 Data zakończenia: środa, 25 marca 2020

📌 Miejsce: 💻 online (informacje dotyczące transmisji w opisie wydarzenia)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Kwarantanna to nie ferie. To czas w którym powinniśmy zrezygnować z większości ulubionych rozrywek. Odpadają spotkania w restauracjach i wizyty w instytucjach kultury. W naszym teatrze także.

Nie możemy spotykać się ze znajomymi, nie ma jednak tego złego... Są bowiem przyjaciele o których nigdy nie powinniśmy zapominać – książki. Książka to najlepszy przyjaciel człowieka!

Teatr Układ Formalny, Centrum na Przedmieściu i projekt Wolne Lektury prowadzony przez Fundację Nowoczesna Polska łączą siły w imię zagospodarowania Waszego czasu wolnego. Ułóżcie się wygodnie z telefonem w ręku lub komputerem na kolanach, my zadbamy o resztę. Codziennie będziemy się z Wami łączyć na żywo i zachęcać do zawiązywania układów z książkami. Liczymy, że będziecie aktywnie uczestniczyć w dyskusjach o wybranych wcześniej fragmentach szkolnych lektur i innych, godnych polecenia publikacji. Zamierzamy nieco namieszać wykorzystując nasze umiejętności aktorskie, spotkania rozpoczynać będziemy od czytania przez zespół aktorski wybranych fragmentów. A potem? Potem poszukamy wspólnie analogii, połączeń i odniesień do otaczającego nas świata. Formuła spotkań będzie ewoluować w zależności od Waszych potrzeb. Jesteśmy gotowi do działania!

Zapraszamy do Układu Formalnego ze Sceny Centrum na Przedmieściu.
Wolnych Lektur nie zabraknie.

TRANSMISJA w wydarzeniu >> link

💫 Projekt CENTRUM NA PRZEDMIEŚCIU - PILOTAŻ to projekt realizowany przez Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych i współfinansowany ze środków Gminy Wrocław - wroclaw.pl

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy online lub w kategoriach: spotkanie inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱