Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
reklama

Synergia DJ set. online

Synergia DJ set. online

reklama
📅 Data: piątek, 20 marca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: 💻 online
   udostępnij tweetnij wykop
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na DJ set online w ramach premiery strony do wystawy „Wiek półcienia. Sztuka w czasach planetarnej zmiany”.

W piątek, 20 marca 2020 roku, o godz. 21:00, na fanpage'u wystawy „Wiek półcienia” na Facebooku zagra online kolekty Synergia >> link

Synergia
nomadyczny kolektyw muzyczny działający na styku kultury i działań społecznie zaangażowanych. W swojej praktyce skupia się na organizacji wielowymiarowych wydarzeń celebrujących jednoczący potencjał muzyki, tańca, filmu dokumentalnego, kultury i sztuki. Ich działania skupiają się na aktywizmie na rzecz świata wolnego od podziałów, pełnego solidarności i troski o inne istoty i środowisko.

Kolektyw łączył siły w imię wspólnych celów z wieloma oddolnymi inicjatywami, które na co dzień ich inspirują. Współpracował m.in. z Kuchnią Konfliktu, Girls To The Front, Spółdzielnią Krzak, Extinction Rebellion, Flautą czy syryjsko-jordańskim kolektywem z Berlina, We Belong To Music, i instytucjami takimi jak Ogród Botaniczny UW, Universität der Künste Berlin, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, Komuna Warszawa czy Bemowskie Centrum Kultury. Organizował też wydarzenia na rzecz organizacji pozarządowych: Centrum Praw Kobiet, Polskiego Forum Migracyjnego, Stowarzyszenia Interwencji Prawnej, Miłość nie Wyklucza i Obozu dla Puszczy.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.