Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

[email protected]łkowska

TEDxYouth@Marszałkowska

reklama
📅 Data: niedziela, 11 stycznia 2015

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Klub Komediowy, Nowowiejska 1 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Pass on creativity! Kreatywność – przekaż dalej! Takie hasło wywoławcze towarzyszyć będzie konferencji [email protected]łkowska 11 stycznia 2015 roku (g. 12-18). Zespół TEDxMarszałkowska zaprasza do Klubu Komediowego przy placu Zbawiciela w celu wysłuchania blisko dwudziestu wystąpień w duchu TEDx.

Tej zimy zespół TEDxMarszałkowska stawia na młodego ducha (Youth) i zaprasza na konferencję zarówno młodzież, jak i dorosłych. Także wśród mówców znajdą się uczniowie i studenci.

Czym jest TEDx? Konferencje organizowane niezależnie na całym świecie na zasadach licencji udzielanej przez TED – organizatora prestiżowych, amerykańskich konferencji, na których mówcy zarażają publiczność „ideami wartymi propagowania”. Wiele z tych wystąpień zdobyło dużą popularność wśród internautów (ted.com).

Takiej właśnie atmosfery doświadczycie na [email protected]łkowska. Spotkacie ludzi prezentujących różnorodne dziedziny i mających za sobą różnorodne doświadczenia. Zobaczycie kreatywność nie tylko w literaturze, ale też w nauce i... w parzeniu kawy! Udział w konferencji to doskonała okazja do networkingu, poznawania nowych ludzi. Zaplanowano też małą, ale eklektyczną część koncertową.

Wstęp na konferencję jest darmowy, ale wymaga rejestracji. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp otrzymają wybrane zgłoszenia. Zapraszamy!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!