Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Startupowa Środa #24

Startupowa Środa #24

reklama
📅 Data: środa, 17 czerwca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Startupowa Środa #24

17 czerwca ponownie spotkamy się on-line podczas naszego comiesięcznego cyklu poświęconego starupom i wspierania nowych inicjatyw 💻

W czerwcu poruszamy temat "Startupy odpowiadające na potrzeby kryzysu" 🧠

⬇️ Kogo usłyszycie podczas spotkania ⬇️

- Tomasz Plata, CMO & Co-founder Autenti
Autenti to platforma do autoryzacji dokumentów i zawierania umów przez internet. Dzięki Autenti podpisywanie dokumentów możliwe jest na komputerze, tablecie lub smartfonie w dowolnym miejscu i czasie: w biurze, w domu lub w podróży.

- Grzegorz Błażewicz CEO & Founder Sales Menago
SALESmanago Marketing Automation to oparta na chmurze platforma do automatyzacji marketingu i uczenia maszynowego wykorzystywana przez ponad 10 000 firm w 40 krajach. W Financial Times Fast 1000 SALESmanago zajmuje pozycję nr 26 najszybciej rozwijającej się firmy w Europie i najszybciej rozwijającej się europejskiej platformy martech.

- zainspirujesz się dzięki Startup Pitch’om, takim jak:

⚫ Knit - The Group Video Call- that puts conversations first. Knit zaczęliśmy budować podczas pandemii, bo zrozumieliśmy, że obecne rozwiązania nie wykorzystują w pełni wiedzy psychologicznej i socjologicznej jaką mamy pod ręką. Zmieniamy to. (link

⚫ pora na pola- to Internetowy targ naturalnego jedzenia. Misją PORA NA POLA jest zapewnienie pełnego nieograniczonego dostępu do wysokiej jakości świeżej żywności od zaufanych rolników i wyselekcjonowanych producentów - pasjonatów (link

⚫ Magly- to interaktywna gra fabularna na pograniczu świata rzeczywistego i wirtualnego zamieniająca hotel w pełni interaktywny świat gry. Gość hotelowy wcieli się w jednego z bohaterów, który za pomocą inteligentnego kontrolera będzie poszukiwać rozwiązań tajemnic hotelu. (link

- na koniec Michał Misztall jak zawsze podsumuje wystąpienia i opowie kilka słów o działaniach Startup Academy.

💻 Wydarzenie jest bezpłatne jednak aby otrzymać link do platformy gdzie odbędzie się spotkanie potrzebna jest rejestracja!

📍 Nie przegap i zapisz się już teraz na: link

Czym jest cykl Startupowych Śród?
Startupowa Środa organizowana przez Startup Academy, czyli bezpłatne spotkania dla wszystkich którzy mają swój biznes oraz dla tych, którzy dopiero tego pomysłu poszukują. Jest świetną okazją do nawiązania nowych wartościowych kontaktów, wymiany doświadczeń, poznania partnera biznesowego czy wspólnika.
Na każde spotkanie zapraszamy gościa specjalnego, który dzieli się swoją historią sukcesu i inspiruje do działania. Po prezentacji gościa odbywa się kilka prezentacji startupów, a następnie przechodzimy do owocnego networkingu, aktualnie całość odbywa się w formie on- line.

Startup Academy:
Wspieramy samorządy i instytucje publiczne w rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. Pomagamy firmom i korporacjom generować innowacje i budować kulturę innowacyjności. Rozwijamy startupy i skalujemy ich model biznesowy.
Odwiedź nas na link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.