Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Kundalini joga na Polu Mokotowskim

Kundalini joga na Polu Mokotowskim

reklama
📅 Data: wtorek, 14 lipca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Pole Mokotowskie (pokaż na mapie)

💰 Wydarzenie płatne
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Kundalini joga na Polu Mokotowskim
opłata - wolny datek

Zapraszam Was do wspólnej praktyki kundalini jogi w pięknych okolicznościach przyrody Pola Mokotowskiego dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki o godzinie 18.00, pod chmurką, na świeżym powietrzu, po to, żeby się zresetować i odstresować we wspaniałym otoczeniu w tym dziwnym mocnym energetycznie czasie. Można przyjechać rowerem, można przybiec. Dla każdego znajdzie się miejsce.

Przyjdź… doświadcz niesamowitej mocy jogi kundalini, zrelaksuj się po stresującej pracy przy asanach, mocy oddechu i wibracjach mantr… To wszystko dla Ciebie, zapomnij o przeszłości, nie myśl o przyszłości, podaruj sobie luksus bycia tu i teraz, ze sobą…

Joga kundalini to praktyka pełna mocy, transformująca, szybka i efektywna. Dzięki swojej kompletności jest doskonałą praktyką i daje szybkie i spektakularne efekty u osób prowadzących intensywny tryb życia, szczególnie mieszkających w dużych miastach, żyjących w szybkim tempie współczesnego świata.

Joga kundalini jest najdłużej skrywaną starożytną techniką łączącą w sobie pracę z oddechem (pranajama), pracę z ciałem (asany), dźwięki i śpiew (mantry), układy dłoni (mudry) oraz medytacje. Dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu powyższych technik, zyskujemy narzędzie zarówno do pracy ze swoim ciałem, umysłem, zmysłami i emocjami, zaledwie w ciągu jednej lekcji możemy osiągnąć równowagę i harmonię na każdym poziomie.

Joga kundalini jest nazywana jogą świadomości, gdyż przygotowuje ciało i umysł do rozwinięcia naszej świadomości, potencjału mocy, twórczej inteligencji, które znajdują się w każdym człowieku oraz poznania naszej duchowej natury. Dzięki temu możemy kierować swoją energią i wykorzystywać ją do twórczego działania, by realizować swoje marzenia i cele i żyć z pasją.

Pozwala dotknąć naszej prawdziwej natury, znaleźć swoje prawdziwe Ja, swoją właściwą istotę, tożsamość, żebyśmy żyli zgodnie z naszym przeznaczeniem.

Nie musimy mieć doświadczenia, aby praktykować kundalini jogę i odczuwać jej skutki. W jodze kundalini nie jest istotny stopień zaawansowania i sprawności fizycznej. Może ją praktykować każdy, bez względu na wiek, stan zdrowia, pochodzenie, narodowość, wyznanie czy religię.

Przyjdź i doświadczaj…
Będziemy ćwiczyć na trawie, weź ze sobą matę, ewentualnie poduszkę do medytacji (jeśli potrzebujesz), wodę do picia, wygodny strój, dobry nastrój i brak oczekiwań. Będzie rozgrzewka, asany, prana jama, relaks i medytacja. Nasza praktyka potrwa 1 godz. i 30 min. Oczywiście zajęcia się odbędą tylko przy sprzyjającej pogodzie, w razie deszczu nie praktykujemy. Jeśli chcesz przyjść upewnij się na stronie FB @PundarikaYoga, czy zajęcia się odbędą.

Czekam na Ciebie na Polu Mokotowskim, pomiędzy Alejami Niepodległości i Żwirki i Wigury, w pobliżu parkingu od strony ulicy Wołoskiej/Batorego i ul. Rastafińskich, w centralnych punkcie w okolicy największego jeziorka z fontannami (od strony fontann) pod drzewami blisko ścieżki rowerowej.

Będzie mnie widać, będę mieć ze sobą baner z logo Pundarika Centrum Jogi i Rozwoju i napisem KUNDALINI JOGA I WIELE WIĘCEJ.

Opłata: wolny datek.
Zostaw tyle, ile chcesz, ile możesz, ile czujesz, ile ten czas jest dla ciebie wart.
"Co przyniesiesz ze sobą, wyniesiesz ze sobą" Yogi Bhajan.
„To co oddajemy ze szczerego serca, wszechświat zwraca nam 10-krotnie”.

Prowadząca:
Kasia Ciborowska (HarmanJot Kaur) - certyfikowana nauczycielka jogi kundalini wg przekazu Yogi Bhajana, certyfikowana liderka jogi śmiechu Dr Kataria School of Laughter Yoga, Reiki II stopień, certyfikowany praktyk metody Soul Body Fusion®, certyfikowany praktyk Uzdrawiania Medytacyjnego (Meditative Healing Programme®) akredytowanego przez 3HO® IKYTA, oraz masażu Dotyk Motyla, posiadam stopień mistrzowski naturalnej metody Uzdrawiania Konchami Indian Hopi, w trakcie w trakcie kursu nauczycielskiego Kundalini Jogi II stopnia. W 2017 ukończyłam poziom 1, a w 2018 poziom 2 kursu nauczycielskiego Science of Mind In Humanology for Leadership&Success® certyfikowanego przez the International Yoga Alliance, czyli jogi dla biznesu, obecnie w trakcie poziomu 3. Wraz z Puran Sukh Kaur organizuję serię warsztatów dla kobiet z serii „Kobiece Przywództwa w Erze Wodnika”.
Praktykuję również śpiew oraz naad jogę, czyli jogę dźwięku pod okiem Stefano Manfrina. Oprócz kundalini jogi organizuję również warsztaty i koncerty znanych muzyków z kręgów tzw. muzyki duchowej. Interesuje mnie numerologia jogiczna Karam Kriya. Jestem wolontariuszem w Centrum Onkologii i Instytucie Hematologii na oddziale szpitalnym.
Chcę pokazać ludziom, że każdy może żyć w odpowiedzialności za siebie, ale też w radości i lekkości, że nasz codzienny uśmiech zmienia nasze życie.
Z wykształcenia technolog żywności, z zamiłowania i przekonania wegetarianka.
Właścicielka firmy Planeta Zdrowie, gdzie łączę pracę z pasją zarażając ludzi zdrowym odżywianiem, dbaniem o swoją urodę i zdrowie w zgodzie z naturą.

W razie potrzeby kontaktu podaję numer telefonu 694 555 111. Można się kontaktować ze mną również za pomocą Messengera (Kasia Ciborowska).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.