Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

1. Urodziny Radia Kapitał w Pardon, To Tu

1. Urodziny Radia Kapitał w Pardon, To Tu

reklama
📅 Data: sobota, 04 lipca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Pardon, To Tu, aleja Armii Ludowej 14 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Z okazji Pierwszych Urodzin Radio Kapitał, czyli pierwszego polskiego radia społecznościowego, które współtworzy już niemal 300 osób, chcielibyśmy was wszystkich w imieniu naszym i kuratora tego wydarzenia - Teo Oltera (perkusisty zespołu Pokusa i założyciela Lubie Cię Booking) zaprosić na wspólne świętowanie w niekończący się sobotni wieczór z muzyką w Pardon, To Tu.

Uwaga, na tym wieczorze muzycznym nie będzie miejsc siedzących wewnątrz tylko zewnątrz w naszym ogródku.

➳ Sobota, 04.07.2020 - g. 20:00
➳ Bilety: Wstęp Wolny (co łaska do puszki)
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Zagrają dla was trzy zespoły i dwa dj-sety:

Rosa Vertov - link
Na brzmienie Rosy Vertov składają się przesterowane gitary zanurzone w pogłosie, dźwięczny, wibrujący bas, transowa sekcja rytmiczna z wyrazistym floor tomem i cztery eteryczne wokale. Dysonujące i niespokojne kompozycje tworzą atmosferę melancholii, która przenosi publiczność w odrealniony świat marzeń sennych.

beluga stone - link
Projekt Macieja Sondija i Jędrzeja Dudka - współtwórców i założycieli zespołu P.Unity, braci z wyboru, tworzących razem od trzynastego roku życia. Debiutancki album „beluga trigga and master stone’s spiritual surfing” ukazał się 20.04.19 nakładem U Know Me Records. Zebrane przez duet utwory charakteryzuje wielowarstwowość, skłonność do transowej powtarzalności i płynne przeplatanie formy beat-tape’u z myśleniem stricte piosenkowym. Stylistycznie materiał plasuje się gdzieś między gitarową muzyką psychodeliczną a abstrakcyjnym hip hopem i soulem.
Jędrzej Dudek (beluga trigga) - głos, sample
Maciej Sondij (master stone) - gitara, głos
Mikołaj Dobber - gitara
Adrian Manowski - bas
Rafał Dutkiewicz - perkusja

Pokusa - link
Trio Natan Kryszk (saksofon barytonowy), Tymek Bryndal (bas), Teo Olter, (perkusja). Zespół istnieje od 2012 roku i od początku z rozpędem przebija się na polską scenę jazzową. Od koncertu w Pardon, To Tu na festiwalu Niewinni Czarodzieje po występy na gdańskim Jazz Jantar i współpracę z wieloma muzykami warszawskiej i polskiej sceny impro / jazzowej. Inspiracje zespołu mieszają muzykę każdą: jazzową, tradycyjną, improwizowaną jak i elektroniczną, eksperymentalną i hiphopowo-popularną.
Pokusa wydała pierwszą płyte “ZERO” w roku 2013 w Casablanca Studios. Drugą “EINZ” w 2018 roku w LADO ABC. Z tą płytą Pokusa zagrała trasę w Niemczech i Belgii, wiele koncertów w Polsce, na festiwalach jak np.: OFF Festiwal, Jazz Jantar, Jazz nad Odrą czy Unsound. W 2020 roku internetowo miał premierę materiał z sesji nagraniowej “LIVE SESH”dostępny na bandcampie oraz kaseta wydana przez DREAMLAND SYNDICATE; pierwsza odsłona cyklu “Live at Pogłos”.

Sety DJ’skie:
Ensor & //Dawanko

Wszystkie grafiki wykonane przez Kofta Zofka.
To wydarzenie będzie miało swoją kontynuacje w ramach cyklu "Letnia Scena Muzycznej Komuny Warszawy".

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi. Prosimy wszystkich o przestrzeganie przepisów i zaleceń pracowników, zachowywanie dystansu oraz korzystanie z maseczek.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.