Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Klimat: spektakl i warsztaty Fundacji Banina

Klimat: spektakl i warsztaty Fundacji Banina

reklama
📅 Data: niedziela, 02 sierpnia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, Park Rzeźby na Bródnie (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Fundacja Banina zapraszają na premierę plenerową spektaklu "Klimat" i poświęcone mu warsztaty.

Najnowszy spektakl Fundacji Banina pt. „Klimat” porusza trudny i ważny temat kryzysu klimatycznego, którego aktualnie doświadczamy. Dzieci mają możliwość odbycia wraz z bohaterami przedstawienia podróży po najodleglejszych zakątkach świata. Poznają podczas niej dzikie zwierzęta zagrożone wyginięciem, walczą ze smokiem, który zatruwa powietrze i wspólnie szukają pomysłów na skuteczną, codzienną ochronę środowiska.

Prowadzone po spektaklu warsztaty mają wywołać dyskusję na temat zmian klimatycznych w Polsce i na świecie. Głównym ich celem jest pokazanie dzieciom, że zmiana codziennych nawyków może przyczynić się do poprawy stanu całego środowiska naturalnego. Ponadto twórcom zależy na uświadomieniu młodym widzom negatywnego wpływu plastiku i innych zanieczyszczeń na ludzkie zdrowie, a także na zaszczepieniu w nich chęci proekologicznych działań.

W spektaklu występują Hubert Dyl oraz Anna Złomańczuk. Tekst sztuki napisała Marta Fortowska. Animacją materiałów, które podczas spektaklu w rękach aktorów zamieniają się w dzikie zwierzęta, zajęła się Anna Złomańczuk. Reżyserem przedstawienia jest Bartłomiej Miernik. Za produkcję odpowiada Lena Fałtynowicz.

UWAGA: miejsce zbiórki pod Toguną!
ZAPISY >> link

--

PRAKTYCZNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE

- Na wszystkie wydarzenia stacjonarne organizowane przez Muzeum obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie artmuseum.pl w zakładce wydarzenia.
W wydarzeniach organizowanych na świeżym powietrzu uczestniczyć może maksymalnie 15 osób.
- Zwiedzających i uczestników wydarzeń obowiązuje zasada bezpiecznej odległości, która wynosi 2 metry (zasada nie dotyczy opiekunów dzieci do 13 roku życia i osób z niepełnosprawnościami wymagających wsparcia asystenta).
- Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania wydarzenia w wypadku nagłego załamania pogody, o czym poinformują zapisanych uczestników drogą SMS-ową.

Informujemy ponadto, że dnia 2 lipca 2020 roku Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie powołało Pełnomocniczkę ds. Bezpieczeństwa Epidemiologicznego, do której można kierować wszelkie uwagi czy pytania dotyczące zasad bezpiecznego zwiedzania i uczestnictwa w ofercie programowej Muzeum. Kontakt z Pełnomocniczką pod adresem: covid@artmuseum.pl.

Więcej informacji o Parku Rzeźby na Bródnie: link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.