Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Spotkanie z Jakubem Ćwiekiem | rozmowa o książce "Topiel"

Spotkanie z Jakubem Ćwiekiem | rozmowa o książce "Topiel"

reklama
📅 Data: wtorek, 18 sierpnia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Muzeum Władysława Broniewskiego, ul. Jarosława Dąbrowskiego 51 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
„Topiel” – spotkanie z Jakubem Ćwiekiem
Ogród przez lato w Muzeum Literatury w Warszawie zaprasza na rozmowy o książkach

Zapraszamy do ogrodu Muzeum Broniewskiego na spotkanie z Jakubem Ćwiekiem – pisarzem, stand-uperem i scenarzystą. Porozmawiamy o jego książce „Topiel”. To thriller obyczajowy i porywająca opowieść o przyspieszonym kursie dojrzewania, rozliczająca się z nostalgią za latami 90. Zaskakująca mieszanka serialu „Stranger Things” i „To” Stephena Kinga.

Spotkanie odbędzie się 18 sierpnia (wtorek) o godzinie 19:00 w Muzuem Władysława Broniewskiego, ul. Jarosława Dąbrowskiego 51 w Warszawie.

Jakub Ćwiek rejestruje moment utraty gruntu pod nogami. Dosłownie i w przenośni. Teleportuje czytelnika do lipca 1997 roku i wrzuca w realia powodzi, która zaskakuje mieszkańców Głuchołazów. Woda wyrywa kolejne partie ziemi. W tym czasie wakacje życia przeżywa czterech nastolatków. To lato zostawi szlam w ich duszy.

W ramach letniego cyklu wydarzeń „Ogród przez lato” z autorami książek rozmawiać będzie Weronika Wawrzkowicz, dziennikarka, autorka bloga „Rozmawiam, bo lubię”.

Wstęp jest wolny, jednak ze względów bezpieczeństwa liczba uczestników jest ograniczona. Bardzo prosimy o zgłoszenie udziału w spotkaniu na adres: zapisy@muzeumliteratury.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: „Jakub Ćwiek”.

***

Ogród Przez Lato” to program letnich wydarzeń organizowany na patio Muzeum Literatury oraz w ogrodzie Muzeum Władysława Broniewskiego.

Stworzyliśmy bezpieczną, przyjazną przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie rozmawiać będziemy o książkach, słuchać koncertów, brać udział w warsztatach rodzinnych, turniejach szachowych oraz w zajęciach ruchowych.

-----
Z uwagi na dynamicznie zmieniające się zasady i ograniczenia sugerujemy sprawdzić, czy organizator nie wprowadził zmian w wydarzeniu.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)