Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Win:Win 4.0 – wernisaż charytatywny Michała Torzeckiego

Win:Win 4.0 – wernisaż charytatywny Michała Torzeckiego

reklama
📅 Data: czwartek, 24 września 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Elektrownia Powiśle, Dobra 42 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Ten rok jest inny niż wszystkie, ale nadal są psiaki, które potrzebują naszej pomocy. W związku tym kultywujemy tradycję i już po raz czwarty zapraszamy na wernisaż charytatywny Michała Torzeckiego – Win:Win 4.0. W nowym miejscu i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa będziemy kontynuować sztukę pomagania czworonogom. 🐾🎨

Win:Win to świetna okazja, żeby w otoczeniu sztuki wesprzeć psy ze schroniska, poznać ich charaktery, a nawet znaleźć czworonożnego kompana na całe życie 🐶

Michał Torzecki, autor projektu, namalował portrety wybranych podopiecznych Schronisko w Korabiewicach Viva oraz Fundacja Azylu pod Psim Aniołem i to te obie placówki będziemy wspierać w tegorocznej edycji wydarzenia. Aby pomóc psiakom, na miejscu będzie można wesprzeć inicjatywę na dwa sposoby:

🖤 Po pierwsze: kupując pełnowymiarowe obrazy z podobiznami psiaków, a także mniejsze sitodruki oraz gadżety. Każdy zakup to cegiełka przekazywana w 100% psiakom ze Schroniska w Korabiewicach i Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. W poprzednich trzech edycjach udało się zebrać w ten sposób łącznie 💥prawie 110 tysięcy zł💥. Liczymy, że w tym roku również uda nam się wspólnie zgromadzić pokaźną sumę!

🖤 Po drugie: czworonożni bohaterowie obrazów przyjdą zaprezentować się gościom wydarzenia we własnej osobie! Być może dzięki takiemu spotkaniu nawiążecie więź na lata? Ci z Was, którzy zechcą dać nowy dom psim modelom i którzy pozytywnie przejdą proces adopcyjny, zyskają nie tylko futrzastego przyjaciela, ale otrzymają też portrety pupili w prezencie

Stąd właśnie Win:Win – w każdym wariancie schronisko, fundacja, Wy i pieski wygrywacie! 🏆🥇🎉

Na wernisaż zapraszamy 24 września na teren przed Elektrownią Powiśle. Dokładna lokacja będzie uzależniona od pogody. Damy znać w dniu wydarzenia rano (sprawdź na stronie wydarzenia, link poniżej).
Wstęp wolny.

***
WAŻNE: Prosimy o nieprzyprowadzanie swoich czworonogów na wydarzenie. Na miejscu będą psy do adopcji. Inne zwierzęta mogą być dla nich niepotrzebnym stresem. Dziękujemy za wyrozumiałość.

***
O artyście:
Michael Torzecki – artysta wychowany w USA i wykształcony w Polsce. Jeden z nielicznych, a w swoim pokoleniu chyba jedyny malarz, który w tak organiczny, bezpretensjonalny i nienachalny sposób łączy sztukę z dobroczynnością.

***
Partnerzy wydarzenia:
Daftcode
Schronisko w Korabiewicach Viva
Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
Elektrownia Powiśle

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.