Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

GRA W GALERII ZAKLĘTA – gra miejska w Galerii Północnej

GRA W GALERII ZAKLĘTA – gra miejska w Galerii Północnej

reklama
📅 Data: sobota, 26 września 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Galeria Północna, Światowida 17 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Lekcja eliksirów, sztuczki magiczne, czytanie w myślach… Nauka w szkole magii to marzenie wielu dzieci. Niełatwo je spełnić, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Fundacji Zwalcz Nudę udało się namówić szóstkę magicznych postaci, aby odwiedziły Galerię Północną i podzieliły się z najmłodszymi swoją wiedzą. Wydarzenie „Gra w Galerii zaklęta” odbędzie się 26 września w godz. 14:00-18:00.

Fundacja Zwalcz Nudę i Galeria Północna wspólnie przygotowały grę miejską „Gra w Galerii zaklęta”. Każda z drużyn otrzyma specjalny indeks do zbierania punktów za poszczególne zadania. Mali czarodzieje poznają też podstawowe zaklęcia oraz tajniki magicznej wiedzy z różnych departamentów magii, którym przewodniczyć będą uwielbiane przez najmłodszych postaci m.in. Alicja w Krainie Czarów, Profesor Snape z Hogwartu czy Wróżka Dzwoneczek.

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji! Na wyznaczonym stoisku małe dziewczynki będą mogły zapleść sobie kolorowe warkoczyki, które sprawią, że poczują się jak prawdziwe czarodziejki! To wszystko w bajkowej i magicznej scenerii. Niesamowitą atmosferę dodatkowo podkreślą niezwykłe występy iluzjonisty, który zaskoczy i rozbawi nie tylko najmłodszą publikę. Pokazy odbędą się w godzinach: 15:00 - 15:20; 16:00 - 16:20; 17:00 - 17:20.

Punkt rejestracji drużyn znajdzie się na parterze galerii, w pobliżu kawiarni Green Cafe Nero. Udział w grze miejskiej jest bezpłatny. Obowiązują zapisy >> link

Wstęp wolny na warkoczyki i na występy iluzjonisty.

Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. W trosce o wspólne bezpieczeństwo uczestnicy powinni pamiętać o obowiązku zasłonięcia ust i nosa. Zalecamy też częstą dezynfekcję rąk.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.