Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

ZnanyLekarz.pl – startup, globalny sukces, medycyna online

ZnanyLekarz.pl – startup, globalny sukces, medycyna online

reklama
📅 Data: poniedziałek, 02 listopada 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Wymiana doświadczeń i opinii na temat wizyty u danego lekarza – to pierwotne założenie działalności polskiego startupu ZnanyLekarz.pl. Dziś firma działa na globalnym rynku i skierowana jest nie tylko do pacjentów, lecz także lekarzy.

Cyfrowa transformacja systemu opieki zdrowotnej – jaką jest biznesową szansą? Jak wygląda dziś rynek zamawiania wizyt online i jak rozwinął się w czasie pandemii koronawirusa? W jaki sposób dostosować strategię rozwoju firmy do nowej rzeczywistości? Jak zdobyć pierwsze dofinansowanie i odpowiednio je wykorzystać? Jak rozwijać startup, by z lokalnego biznesu przerodził się w globalny sukces?

O tym wszystkim Marta Wujek z Mam Startup będzie rozmawiać z Piotrem Radeckim – Dyrektorem Zarządzającym w ZnanyLekarz.

Webinar jest bezpłatny. W czasie spotkania każdy uczestnik może zadawać pytania!

Transmisja odbędzie się na YouTube >> link

Gość
Piotr Radecki - Dyrektor Zarządzający w firmie ZnanyLekarz należącej do Grupy DocPlanner – globalnej platformy łączącej pacjentów i lekarzy, w której pracuje od 2015 r. Wcześniej pełnił tam funkcję Head of International Expansion, wspierając rozwój firmy na rynkach zagranicznych, m.in. w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Po zakończonym sukcesem projekcie ekspansji przejął w organizacji stery i rozwija ją na rodzimym rynku. Skutecznie realizuje misję spółki, którą jest sprawienie, by służba zdrowia była bardziej przyjazna pacjentom.

Już podczas studiów w Szkole Głównej Handlowej doradzał inkubatorom przedsiębiorczości i funduszom inwestycyjnym m.in. Lewiatan Business Angels. W 2013 r. dołączył do będącego we wczesnym stadium rozwoju startupu Foodpanda pośredniczącego w zamawianiu jedzenia online, stworzonego przez niemiecki fundusz Rocket Internet. W czasie gdy zarządzał działem marketingu, firma podwoiła swoje obroty. Następnie awansował (będąc w wieku zaledwie dwudziestu kilku lat) i przeniósł się do Berlina do centrali firmy, gdzie objął stanowisko Global Offline Marketing Managera. Był odpowiedzialny za 32 rynki i rozwijał swój autorski projekt packaging brandingu, który szybko stał się jednym z głównych kanałów pozyskania klienta.

Prowadząca
Marta Wujek - dziennikarka serwisu Mam Startup. Ukończyła dziennikarstwo i nowe media w Collegium Civitas oraz Polską Szkołę Reportażu.

Termin i miejsce:
2 listopada 2020 r., godz. 18.00
spotkanie online: link

Do zobaczenia online! 😊

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)