Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

29. Finał WOŚP na Pradze-Południe! Koncert Funky Tank i Blueberry Hill

29. Finał WOŚP na Pradze-Południe! Koncert Funky Tank i Blueberry Hill

reklama
📅 Data: niedziela, 31 stycznia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
waw4free jest wspierane przez Opti
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Pradze-Południe!
Koncert live on-line zespołu FUNKY TANK i zespołu BLUEBERRY HILL

FUNKY TANK to zespół, który na koncertach już od pierwszej piosenki porywa publiczność do zwariowanej zabawy, co i rusz zaskakując słuchaczy: po kołyszącym reggae może zaserwować publiczności hardrockowe szaleństwo, uspokoić popową balladą i na nowo rozbujać tanecznym funkiem.
Kluczem do sukcesu formacji FUNKY TANK jest jej różnorodność: styl zespołu został ochrzczony mianem funky’reggae’roll, ale w jego muzyce jest także sporo solidnej rockowej energii, popowej melodyjności czy rytmicznej żywiołowości ska.
Na czele zespołu stoi charyzmatyczny wokalista, kompozytor i autor tekstów Zbyszek Bieniak, prawdziwe „zwierzę sceniczne”, artysta nawiązujący wspaniały kontakt z publicznością, znany ze swojego wcześniejszego zespołu Yokashin oraz ze współpracy m.in. z Krzysztofem Jaryczewskim i Oddziałem Zamkniętym. Większość repertuaru zespołu FUNKY TANK to kompozycje Bieniaka, wyraziste, proste melodie i życiowe teksty, które publiczność chętnie śpiewa razem z zespołem. Ale FUNKY TANK to także czterech innych doświadczonych zawodowych muzyków: basista Adam Ławrynowicz (wcześniej współpraca m.in. z zespołem Wilki), gitarzysta Piotr Trela (współpraca m.in. z legendą polskiego ska – zespołem Trawnik), perkusista Marcin Orzechowski (E. Górniak, Paulla, Eon, Sto%, K Krawczyk, Rezerwat) i klawiszowiec Paweł Jędrzejewski (współpraca m.in. z E. Krzemień, R. Chwielarskim).
Wywodzący się od reggae’owego zespołu Czarny Lew, zespół FUNKY TANK już od 2009 roku koncertuje z powodzeniem w klubach oraz na imprezach plenerowych w wielu miejscach w Polsce, ostatnio m.in. w Warce przed Agnieszką Chylińską. Zespół kończy obecnie pracę nad swoją debiutancką płytą.

Zespół BLUEBERRY HILL to retro klimat i współczesna energia. 1950s rockabilly w dwudziestym pierwszym wieku. Od niedawna grają jako kwartet.

Koncert poprowadzi red. Zbigniew Jędrzejczyk.

Transmisja na Facebookowym profilu >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
zachęcamy do wsparcia wybranych fundacji