Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Matura 2021: Lifehacki na maturę - techniki pamięciowe

Matura 2021: Lifehacki na maturę - techniki pamięciowe

reklama
📅 Data: środa, 17 lutego 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Nie ma co ukrywać, matura zbliża się wielkimi krokami. Bez wątpienia przed Tobą czas intensywnych powtórek i przygotowań do egzaminów. Wykorzystaj go efektywnie. Nie musi to jednak oznaczać przemęczenia i nieprzespanych nocy. W jaki sposób ułatwić i usprawnić swoją naukę, by nauczyć się jak najwięcej? Jak zaplanować ostatni etap przygotowań, by powtórki szły płynnie i były skuteczne? Z jakich technik pamięciowych i narzędzi skorzystać, by bez problemu przyswajać materiał z różnych przedmiotów?
Skuteczne lifehacki na maturę podpowiedzą Ci Sławomir Prusakowski – psycholog, trener, nauczyciel akademicki, doradca - oraz Michalina Mruczyk – psycholog pracująca w szkołach, absolwentka Uniwersytetu SWPS.

Aby wziąć udział w spotkaniu i otrzymać dostęp do poprzednich nagrań należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:
link

O kursie maturalnym - będziemy z Tobą na każdym kroku!
Zapraszamy na kolejne spotkanie wyjątkowego kursu dla maturzystów online. Od września do czerwca eksperci z Uniwersytetu SWPS przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy przygotowania do egzaminu dojrzałości i rozpoczęcia studiów. Począwszy od stworzenia idealnego planu nauki, poprzez wskazówki dotyczące technik uczenia się i radzenia sobie ze stresem, aż do wyboru najlepszego kierunku i uczelni. Będziemy z Tobą na każdym kroku!

Podczas spotkania porozmawiamy m.in. o tym:
- Fiszka teraz czy ściąga później?
- Z jakich materiałów najlepiej korzystać, ucząc się do matury?
- Jakie techniki pamięciowe warto wypróbować?
- Jak zaplanować powtórki i usprawnić naukę na “ostatniej prostej”

Prowadząca
Michalina Mruczyk – psycholożka pracująca z młodzieżą. Absolwentka psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Współpracowała z Uniwersytetem SWPS, prowadząc warsztaty dla młodzieży w szkołach oraz podczas Pol’and’Rock Festival. Obecnie pracuje w szkole podstawowej i liceum Spark Academy w Poznaniu.

Ekspert
Sławomir Prusakowski – psycholog, trener, nauczyciel akademicki, doradca. Od 2003 roku pracuję jako Edukator w różnych obszarach rozwoju ludzi. Uwielbia pracować w zespołach różnowiekowych. Z jednej strony pracuje na Uczelni jako praktyk, gdzie pokazuje Studentom Psychologii jak to czego się uczą na wykładach da się przełożyć na praktykę, z drugiej strony prowadził zajęcia w ośrodku pobytu dziennego dla osób starszych we Wrocławiu. Uczy jak uczyć w oparciu o wiedzę o funkcjonowaniu ludzkiego mózgu. Prowadzi wykłady trochę inspirujące ale przede wszystkim poszerzające wiedzę i świadomość. Jest laureatem nagród za działalność prospołeczną (min. PolCul). Prywatnie interesuje się fizyką wysokich energii i fotografowaniem.

Termin i miejsce:
17 lutego 2021 r., godz. 18.00-19.00
Spotkanie odbędzie się online
Więcej informacji: link

Do zobaczenia online! 😊

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę