Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Zrealizuj swój pomysł w BOKu! - VI edycja konkursu

Zrealizuj swój pomysł w BOKu! - VI edycja konkursu

reklama
📅 Data: wtorek, 09 marca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 0:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
waw4free jest wspierane przez Opti
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
VI edycja konkursu "Zrealizuj swój pomysł w BOKu!" właśnie wystartowała! Jeśli chcielibyście zorganizować coś dla mieszkańców dzielnicy Białołęka (również online) - zgłoście swoją inicjatywę!

Zgłaszanie inicjatyw odbywa się na podstawie złożenia wypełnionego wniosku do dnia 9 marca – podpisany formularz można złożyć mailowo (w formie podpisanego skanu) na adres [email protected]
Wzór wniosku jest do pobrania poniżej. Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z regulaminem. W tym roku szczególnie liczymy na inicjatywy realizowane w formie online. Równie istotne jest, aby przy formułowaniu pomysłu uwzględnić aspekt lokalny, w tym odbiorców z terenu Białołęki.

Konkurs promuje tych, którzy chcą i są w stanie podjąć się realizacji zgłoszonej inicjatywy, oczywiście przy wsparciu Białołęckiego Ośrodka Kultury. Zgłaszający staje się organizatorem, a BOK współorganizatorem odpowiedzialnym za część przedsięwzięcia. Pomagamy merytorycznie, dzielimy się naszymi zasobami, pracą i doświadczeniem.

Zaangażowanie Białołęckiego Ośrodka Kultury we współorganizację nie obejmuje przekazywania wnioskodawcom środków finansowych. W uzasadnionych przypadkach Ośrodek może sfinansować wybrany element projektu. Wszelkie koszty związane z udziałem BOK muszą zostać zawarte w kosztorysie projektu, na podstawie informacji z Cennika najmu pomieszczeń Białołęckiego Ośrodka Kultury oraz Regulaminu najmu sprzętu Białołęckiego Ośrodka Kultury.

W ramach VI edycji konkursu odbywać się będą konsultacje online, podczas których Wnioskodawca może uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące przebiegu konkursu lub projektu, bądź skonsultować wniosek (inicjatywę).

Wniosek: link

Regulamin konkursu: link

Terminy konsultacji online*:
16.02 (wtorek) – 16:00 – 20:00
18.02 (czwartek) – 10:00 – 14:00
23.02 (wtorek) – 16:00 – 20:00
25.02 (czwartek) – 10:00 – 14:00
*Konsultacje realizowane będą za pośrednictwem platformy Google Meet

Więcej informacji udzieli Państwu koordynatorka konkursu, p. Wioleta Rosłoniec ( [email protected] , tel. 578 627 076)

O projekcie:
Działania społeczne i współpraca z mieszkańcami są dla nas niezwykle ważne. Dlatego od 2016 roku regularnie ogłaszamy „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u” – konkurs na współorganizację wydarzeń z Białołęckim Ośrodkiem Kultury. Pomysł zrodził się dzięki współpracy Ośrodka z Dzielnicową Komisją Dialogu Społecznego, w posiedzeniach której regularnie bierzemy udział. Nasza inicjatywa stała się bardzo dobrym rozwiązaniem na budowanie współpracy z organizacjami pozarządowymi, które przy wsparciu Ośrodka realizują coraz ciekawsze projekty. Dzięki tej inicjatywie mamy możliwość zaplanowania zróżnicowanych i długofalowych działań, oraz zaproszenia mieszkańców i organizacji do budowania oferty Ośrodka. Zyskaliśmy nowych partnerów do współpracy oraz rozszerzyliśmy program o ciekawe pomysły, zaś aktywni i pomysłowi mieszkańcy otrzymali wsparcie merytoryczne i przestrzeń do działania.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
zachęcamy do wsparcia wybranych fundacji