Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Artysta - Zawodowiec

Artysta - Zawodowiec

reklama
📅 Data rozpoczęcia: wtorek, 16 marca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📅 Data zakończenia: piątek, 30 kwietnia 2021

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
Artysta - Zawodowiec to projekt edukacyjny organizowany przez Fundacje Sztuki Polskiej ING, dla artystów i artystek sztuk wizualnych oraz osób studiujących na uczelniach i wydziałach artystycznych. Wydarzenie odbywa się już od pięciu lat i w tym roku prowadzone będzie w trybie online. Jak co roku wyjątkowe grono ekspertów i ekspertek w dziedzinie sztuki współczesnej opowie o narzędziach i praktykach pomocnych w zawodowym funkcjonowaniu w świecie sztuki.

Wykłady online będą odbywać się od 16 marca do 30 kwietnia, we wtorki i czwartki o godzinie 18:00. Oferujemy też indywidualne konsultacje portfolio online dla osób uczestniczących w projekcie. 

W tym roku wykłady poprowadzą: Piotr Płucienniczak, kolektyw Slavs&Tatars, Ewa Tatar, Sebastian Cichocki, Karolina Maria Wojciechowska, Agnieszka Sural, Piotr Drewko, Magdalena Komornicka, Szymon Żydek, Agnieszka Polska, The White Pube i Pamela Bożek. 

Zapisy na tegoroczną edycję projektu Artysta – Zawodowiec są dostępne, wraz ze szczegółowymi informacjami, na stronie Fundacji Sztuki Polskiej ING >> link
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!