Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Kopciuszek Disneya w Galerii Mokotów

Kopciuszek Disneya w Galerii Mokotów
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 14 marca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 15 marca 2015

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Galeria Mokotów, ul. Wołowska 12 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Balowa suknia baśniowego Kopciuszka według pomysłów znanych polskich projektantów? Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyobraża ją sobie Joanna Przetakiewicz czy Maciej Zień, przyjdź do Galerii Mokotów już 14 i 15 marca. Podczas imprezy będzie można z bliska zobaczyć szklany pantofelek zgubiony przez Kopciuszka w nowym filmie Disneya. W marcu Galeria Mokotów zabierze nas w krainę jednej z najpiękniejszych baśni wszech czasów.

„Kopciuszek” – klasyczna baśń Disneya opowiedziana na nowo, tym razem jako film aktorski z gwiazdorską obsadą do polskich kin trafi 13 marca. Dzień później w bajkową scenerię będą mogli przenieść się goście Galerii Mokotów.

Panie z pewnością zachwyci wystawa niesamowitych sukni Kopciuszka przygotowanych przez wybitnych polskich projektantów. Swoje impresje na temat balowej kreacji zaprezentują Robert Kupisz, Lidia Kalita, Maciej Zień, duet sióstr Bizuu – Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak oraz Joanna Przetakiewicz – założycielka marki La Mania. Długie, wielokolorowe kreacje będzie można obejrzeć na głównej scenie wydarzenia.

W specjalnej gablocie pojawi się filmowy szklany pantofelek Kopciuszka.
Organizatorzy poszukają też prawdziwego Kopciuszka i zaproszą na scenę Klientki, które zechcą przymierzyć but inspirowany tą doskonale znaną historią. Każdego dnia akcji dwie pierwsze panie, na które bucik będzie pasował otrzymają bony, dzięki którym we współpracy z projektantami jednego z butików Galerii stworzą własne wymarzone pantofelki.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. W Salonie Małej Księżniczki dziewczynki nauczą się arystokratycznych zachowań, przygotują się do wyjścia na bal i przymierzą sukienki, które znajdą w garderobie Kopciuszka.

W trakcie wydarzenia będzie można też obejrzeć pokazy walca oraz wziąć udział w konkursach i zabawach, w których najmłodsi będą mogli wygrać lalki przedstawiające postaci z filmu, a ci trochę starsi – bilety na pokaz filmu.

Baśniowy świat Disneya pełen kwiatów i akcentów filmowych pojawi się na poziomie 0 Galerii, przy fontannie. Wszystkie atrakcje dla dzieci i dorosłych będą dostępne w sobotę i niedzielę od 10:00 do 18:00. Wystawę sukien będzie można oglądać w godzinach otwarcia Galerii.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: inne dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!