Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Inspiring Fuckups vol. 9

Inspiring Fuckups vol. 9

reklama
📅 Data rozpoczęcia: poniedziałek, 08 marca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📅 Data zakończenia: środa, 10 marca 2021

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Inspiring Fuckups jest jednym z wydarzeń towarzyszących Konferencji Inspiring Solutions. To, co wyróżnia ten cykl spotkań to fakt, że podczas wystąpień założycieli startupów, widownia nie usłyszy zbyt wiele o sukcesach. Zamiast tego, prelegenci opowiedzą o swoich porażkach, o tym, co mogliby zrobić lepiej rozwijając swoje firmy.

Sukces jest inspirujący, ale droga do sukcesu – jeszcze bardziej. To właśnie Inspiring Fuckups jest idealną okazja na to, by poznać drogę do sukcesu od tej mniej atrakcyjnej strony. Opowieści nie tylko o powodzeniach czy firmach działających jak w zegarku, ale również o błędach, napotkanych przeciwnościach i ich pokonywaniu, mogą być naprawdę inspirujące!

Zaproszeni prelegenci, związani mniej lub bardziej z branżą̨ IT, opowiedzą̨ o własnym doświadczeniu zawodowym, poprzez pryzmat niepowodzeń, wpadek i porażek. O tym, jak pokonali napotkane trudności, czego z nich się uczyli oraz z jakich sytuacji nie udało im się̨ znaleźć́ wyjścia. Ta niezwykła atmosfera towarzysząca wydarzeniu stwarza przestrzeń do całkowicie luźnych, a zarazem inspirujących rozmów z ludźmi sukcesu.

W tym roku 9. edycja wydarzenia odbędzie się wyjątkowo w formie online. Cykl spotkań z prelegentami będzie miał miejsce 8-10 marca od godz.19:00 na platformie Zoom.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy kliknąć pole „Transmisja”, który znajduje się na stronie wydarzenia >> link

Pierwszym prelegentem, który otworzy Inspiring Fuckups 8 marca będzie dr Krzysztof Wojewodzic, prezes Escola S.A. tworzącej aplikacje mobilne i webowe. Jest autorem pierwszego w Polsce podręcznika w 100% webowego, zatwierdzonego przez MEN oraz autorem kursów MOOC, z których skorzystały tysiące osób. Co więcej, współtworzył aplikacje edukacyjne pobrane przez miliony użytkowników. Znany również jako Ekspert Narodowego Centrum Badań i Rozwoju pisze o tematyce edukacyjnej dla GoMobi oraz InnPoland. Na zaproszenie The Economist reprezentował Polskę na m.in. World Economic Forum w Davos czy Global Agenda w Londynie. 

Kolejną inspirującą prelekcję 9 marca poprowadzi Kasia Lechka – startuperka, Product Manager i konsultant ds. innowacji. W swojej karierze Kasia pracowała dla m.in. Banku Światowego, NGOs i startupów w takich sektorach jak edtech, fintech, social media i transport. Kasia jest co-founderką francuskiego eco-startupu Gester oraz kieruje paryskim Chapterem Fundacji PLUGin promującej polskie innowacje za granicą.

Równie wartościowe spotkanie 10 marca poprowadzi dr Kamil Gemra – partner zarządzający InnerValue, były wiceprezes zarządu Domu Maklerskiego INC S.A oraz agencji ratingowej INC Rating. Jest członkiem rady nadzorczej Movie Games S.A. W swojej pracy zawodowej, jak i naukowej, zajmuje się finansowaniem przedsiębiorstw, rynkiem obligacji oraz komunikacją z inwestorami. Pracował jako doradca dla największych firm notowanych na GPW. Wielokrotnie jako ekspert rynkowy udzielał komentarzy dla biznesowych stacji telewizyjnych i innych mediów finansowych oraz prowadził wykłady i szkolenia z zakresu inwestowania. 
Prelegentem zamykającym wydarzenie Inspiring Fuckups będzie Adrian Gamoń. Jako strateg marki i ekspert z zakresu komunikacji marek i social media, pomaga firmom i instytucjom tworzyć skuteczną komunikację spójną z wartościami i potrzebami ich klientów. Tworzy również kampanie oraz wspiera firmy w procesach zmian. Współpracował m.in. z markami takimi jak Skanska Polska, Betacom, RMF MAXXX, Empik czy BOŚ Bank. Spełnia się jako twórca i opiekun merytoryczny oryginalnego kierunku studiów podyplomowych w AGH w Krakowie: „Social Media & Content Marketing”. Autor i wydawca raportu „LinkedIn w Polsce w 2021 roku”.

Inspiring Fuckups to wydarzenie, którego nie można przegapić. To solidna dawka wiedzy wyciągniętej z, jak się okazuje, nie zawsze usłanych różami ścieżek kariery naszych prelegentów. Zapraszamy na solidny zastrzyk motywacji do działania oraz pomysłów na rozwiązanie problemów zawodowych.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy kliknąć pole „Transmisja”, który znajduje się na stronie wydarzenia >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę