Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Kaśka Sochacka – PREMIERA ONLINE

Kaśka Sochacka  – PREMIERA ONLINE

reklama
📅 Data: środa, 31 marca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na spotkanie z cyklu #premieraonline, którego gościem będzie Kaśka Sochacka. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka. Okazję stanowi premiera debiutanckiego albumu „Ciche dni”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebooku >> link

Debiutancki albumu Kaśki Sochackiej „Ciche dni" ukazał się nakładem Jazzboy Records. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) - tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang") i jego drugiej płycie („Mój dom").
„Wszystko zaczęło się od „Wiśni". Znaczy zaczęło się dużo wcześniej i o tym opowiada Kaśka w swoim „Love Story", które dołączone będzie do płyty, ale to „Wiśnia" nadała sprawom tempo. To było jak kula śniegowa. Piotr Stelmach i jego audycja, później Kortez, jego wersja numeru i występy gościnne na jego koncertach, pierwsze miejsce LP3 przez 4 tygodnie z rzędu. Wszystko działo się bardzo szybko i przerosło nasze oczekiwania. Ludzie kibicowali, chcieli pomóc, dołączyć się i tak spontanicznie pojawiło się na płycie kilku znakomitych gości” – komentuje Agata Trafalska.
Kaśka i Olek świetnie się bawili w studiu i zupełnie niepostrzeżenie przygotowali materiał, który wszystkich urzekł. Tę radość i brak napięcia słychać na płycie, mimo, że w tekstach gdzieniegdzie pobrzmiewa nutka szlachetnego smutku.
Płyta „Ciche dni" opowiada o kolei rzeczy w związku, o pętlach jakie zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę