Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Otwarcie PaTaThai - Mokotów

Otwarcie PaTaThai - Mokotów

reklama
📅 Data rozpoczęcia: piątek, 09 kwietnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 11 kwietnia 2021

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Obrzeżna 1B (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Czym Łukasz Kadziewicz zaskoczy mieszkańców Mokotowa?
Były siatkarz i 178-krotny Reprezentant Polski już 9 kwietnia, przez cały weekend, zaserwuje mieszkańcom Mokotowa nie tylko znakomite tajskie jedzenie ale także dodatkowe atrakcje. Lokal przy ulicy Obrzeżnej 1B zamieni się w stylową azjatycką restaurację o chwytliwej nazwie PaTaThai. Koncept w umiejętny sposób łączy egzotyczną kuchnię dalekiego wschodu ze stylowymi wnętrzami oraz obsługą na najwyższym poziomie.
Restauracje PaTaThai coraz śmielej podbijają serca miłośników azjatyckiego jedzenia, czego dowodem jest zwycięstwo w Radom Food Fest 2020. Przy rozgrzanych do czerwoności wokach pracują rodowici Tajowie, dlatego dania są tak autentyczne. Szefem Kuchni na Mokotowie jest Weerachai Mansena, który rozpoczynał swoją karierę w Tajlandii by później zdobywać doświadczenie w prestiżowych restauracjach i hotelach na całym świecie. Jego znakiem rozpoznawczym jest wyjątkowe poszanowanie produktu z którego powstają tradycyjne potrawy z nutą nowoczesności.

Czego mogą spodziewać się mieszkańcy Mokotowa w weekend po 9 kwietnia? Z pewnością znakomitych pyszności! Szef Kuchni przygotuje aromatyczny poczęstunek, który pozwoli przechodnim poznać smaki prawdziwej Tajlandii. Lecz to nie koniec atrakcji! Łukasz Kadziewicz wraz ze swoim zespołem przygotował emocjonującą zabawę. Na uczestników czekają vouchery do restauracji PaTaThai, tajskie masaże fundowane przez Lotos Spa oraz wiele innych. Wszystko przy akompaniamencie saksofonu, śmiechów, kuszących zapachów i energii niczym z egzotycznego Bangkoku. Oczywiście, przy zachowaniu bezpieczeństwa sanitarnego.

Łukasz Kadziewicz i restauracja PaTaThai zaprasza w kulinarną podróż do dalekiej Tajlandii nie tylko znawców azjatyckich smaków, ale także osoby, które dopiero chcą spróbować kuchni ze wschodu.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!