Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Makiwara / naGranie nad Rusałką

Makiwara / naGranie nad Rusałką

reklama
📅 Data: czwartek, 08 kwietnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Makiwara to klimaty world music i etno, a do tego dużo rockowego szaleństwa z dodatkiem muzyki elektronicznej. Sześcioosobowa ekipa z Warszawy, z okazji pierwszego dnia wiosny opublikowała swój najnowszy singiel "Arda", co znaczy "Płoń". Makiwara zabiera w kolejną podróż - w gorący obszar Gibraltaru, gdzie Europa spotyka się z Afryką. Poprzednia piosenka, opublikowana w grudniu 2020 roku - High Above the Ground pokazała jaki kierunek interesuje zespół. Wcześniejszy singiel z 2019 roku - Baobab, został równie świetnie przyjęty. Ma ponad 300 tysięcy wyświetleń na Youtube.

Skład tworzą dzisiaj Patryk Tarajko - gitara, Laura Gantner skrzypce/ śpiew. Na saksofonie - Łukasz Bareja. Śpiewa również Phao Sanato kojarzony z Jah Love Sound System. Skład domyka wokalista i basista, Jan Szegda oraz perkusista, Cyryl Skiba - obaj współtworzą zespół Ignu. Gościnnie udział w nagraniu wzięła Alia Fay - flet/ śpiew.

Makiwara w obecnym składzie zawiązała się w czasie pandemii, w marcu 2020 roku. Miesiące lockdownu, skład poświęcił na solidne przygotowania materiału. Latem udało się im zagrać koncert w ramach Bieszczadoza Festiwal, gdzie okrzyknięto ich supergrupą, łączącą muzyków znanych z wielu innych formacji.
YT: ➝ link
SPOTIFY: ➝ link
BANDCAMP: ➝ link

Transmisja koncertu na Facebookowym profilu >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę