Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

shama | koncert z cyklu Zmiana klimatu

shama | koncert z cyklu Zmiana klimatu

reklama
📅 Data: sobota, 15 maja 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
🎻Po sukcesie inauguracyjnego koncertu zespołu Jazzgot zapraszamy na kolejny występ z cyklu Zmiana klimatu! 15 maja zagra dla Was rock’n’rollowo-bluesowa grupa shama. W ich utworach można usłyszeć wpływy zarówno The Beatles i Michaela Jacksona, jak Billie Eilish i Maca DeMarco.

🎤 Seria o nazwie Zmiana Klimatu to podróż po nowe brzmienia – w stronę różnych gatunków muzycznych! To głos młodego pokolenia, przepełnionego energią, ale też niepokojem, troską o planetę i niepokornymi tekstami komentującymi rzeczywistość. Koncerty te są transmitowane na żywo (na fan page’u i YouTube Bemowskiego Centrum Kultury) oraz otwierane, w miarę możliwości, na kameralne grono słuchaczy.

🎹 Wirtualny wstęp na koncerty jest darmowy i nieograniczony. Zachęcamy do organizowania kameralnych spotkań w domach!

💧 Jednocześnie koncertom towarzyszy zbiórka dla Polskiej Akcji Humanitarnej w ramach akcji "Woda jest niezbędna do życia" - zamiast biletu dorzuć swoją cegiełkę do naszej zbiórki.

Transmisja koncertu na Facebookowym profilu >> link

🎸Zespół shama to zżyta ekipa z Warszawy. Razem tworzą muzykę i spędzają wolny czas. Połączyła ich miłość do bluesa i rocka z lat 60-tych. W swojej twórczości stawiają na przekaz, jakość i szacunek do słuchaczy, dlatego nie idą na łatwiznę. Cały czas się rozwijają i szukają kolejnych inspiracji. Wśród fanów shamy utarło się powiedzenie „im nowsze, tym nowsze”, co oznacza, że nie pozostają obojętni na światowe trendy.
🎸Mimo krótkiego stażu mogą już pochwalić się niezłymi sukcesami: pierwsze miejsce na siódmej edycji konkursu Stage4YOU, występ na Juwenaliach UW w 2019 r., seria klubowych koncertów w Warszawie oraz koncert na dużej scenie Areny Gliwice. Najnowszy singiel shamy pt. „kwiaty” ukazał się w ramach akcji FONOBO Pitcher prowadzonej przez wytwórnię FONOBO Label.
🎸shama - Słonie (teledysk): link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę